Τελευταία Φοιτητικά Νέα - Ροή Ειδήσεων

 ΕΑΠ: Οι πίνακες με τα ονόματα (σειρά κατάταξης) των Υποψήφιων Μελών ΣΕΠ (2020-2023) των Θεματικών Ενοτήτων

ΕΑΠ: Οι πίνακες με τα ονόματα (σειρά κατάταξης) των Υποψήφιων Μελών ΣΕΠ (2020-2023) των Θεματικών Ενοτήτων

Πίνακες Σειράς Κατάταξης Υποψήφιων Μελών Σ.Ε.Π. για τα Ακαδημαϊκά έτη 2020-2023 των Θεματικών Ενοτήτων που εγκρίθηκαν στην υπ’ αριθμ. 488/11-09-2020 Συνεδρίαση της ΔΕ.

Το Ελληνικό Ανοικτό Πανεπιστήμιο ενημερώνει το κοινό ότι έχει αναρτηθεί η απόφαση της υπ. αριθμ. 488/11-09-2020 Συνεδρίασης της Δ.Ε. του ΕΑΠ σχετικά με την έγκριση των πρακτικών αξιολόγησης υποψηφίων μελών Συνεργαζόμενου Εκπαιδευτικού Προσωπικού (ΣΕΠ), για τα ακαδημαϊκά έτη 2020-2023, με ΑΔΑ: ΩΕ5146ΨΖΣΘ-3ΞΒ.

Τα «Φοιτητικά Νέα» σας παραθέτουν παρακάτω τους πίνακες με τη σειρά κατάταξης.

Επιπλέον, η Δ.Ε. αποφάσισε ομόφωνα ότι τα υποψήφια μέλη ΣΕΠ δύνανται να καταθέσουν ένσταση εντός πέντε (5) ημερολογιακών ημερών από την επόμενη ημέρα της ανακοίνωσης των αποτελεσμάτων.

Σύμφωνα με τα ανωτέρω το χρονικό διάστημα υποβολής των ενστάσεων ορίζεται από 12/09/2020 έως και 16/09/2020.

Για περαιτέρω διευκρινίσεις μπορείτε να απευθυνθείτε στο Γραφείο Θεμάτων μελών ΣΕΠ αποστέλλοντας email στον Υπεύθυνο Διαχείρισης Θεμάτων Μελών ΣΕΠ του εκάστοτε Προγράμματος Σπουδών:

ΟΙ ΠΙΝΑΚΕΣ ΜΕ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ 

Πίνακας Υποψηφίων Μελών Σ.Ε.Π. ακ. ετών 2020-2023 της Θ.Ε. ΑΣΚ62

ΑΚ ΕΤΟΣ

Π.Σ.

Θ.Ε.

ΣΕΙΡΑ

ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

2020-2023

ΑΣΚ

ΑΣΚ62

1

ΤΖΑΝΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

2020-2023

ΑΣΚ

ΑΣΚ62

2

ΠΑΤΕΡΑΚΗ

ΜΙΜΗΝΑ

2020-2023

ΑΣΚ

ΑΣΚ62

3

ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΗΣ

ΜΙΧΑΛΗΣ

2020-2023

ΑΣΚ

ΑΣΚ62

4

ΠΑΤΙΤΣΑ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2020-2023

ΑΣΚ

ΑΣΚ62

5

ΚΕΦΗ

ΧΑΤΖΗΧΑΜΠΕΡΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2020-2023

ΑΣΚ

ΑΣΚ62

6

ΚΑΡΑΟΓΛΑΝΙΔΗΣ

ΑΒΡΑΑΜ

2020-2023

ΑΣΚ

ΑΣΚ62

7

ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ

ΜΑΡΙA

2020-2023

ΑΣΚ

ΑΣΚ62

8

ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ

ΗΒΗ

2020-2023

ΑΣΚ

ΑΣΚ62

9

ΜΠΟΥΝΑ

ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ

2020-2023

ΑΣΚ

ΑΣΚ62

10

ΠΕΓΚΛΙΔΟY

ΑΘΗΝΑ

2020-2023

ΑΣΚ

ΑΣΚ62

11

ΧΑΛΚΙΔΟΥ

ΑΣΠΑΣΙΑ

2020-2023

ΑΣΚ

ΑΣΚ62

12

ΣΙΩΤΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

2020-2023

ΑΣΚ

ΑΣΚ62

13

ΜΑΛΑΚΑΣΗ

ΣΥΝΘΙΑ ΕΛΕΝΗ

2020-2023

ΑΣΚ

ΑΣΚ62

14

ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗ

ΕΙΡΗΝΗ

Πίνακας Υποψηφίων Μελών Σ.Ε.Π. ακ. ετών 2020-2023 της Θ.Ε. ΓΑΛ10

 

ΑΚ ΕΤΟΣ

Π.Σ.

Θ.Ε.

ΣΕΙΡΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

 

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ10

1

ΤΣΑΚΝΑΚΗ

ΟΛΥΜΠΙΑ

 

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ10

2

ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΑ

 

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ10

3

ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ

ΜΑΡΙΑ

 

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ10

4

ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ

ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ

 

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ10

5

ΠΑΤΕΡΑΚΗ

ΟΛΓΑ

 

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ10

6

ΓΑΛΑΝΗ

ΜΑΡΙΑ-

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

 

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ10

7

ΚΡΥΣΤΑΛΛΗ

ΠΗΝΕΛΟΠΗ

 

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ10

8

ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ

ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

 

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ10

9

ΝΙΚΟΥ

ΧΡΗΣΤΟΣ

 

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ10

10

ΒΑΡΣΑΜΙΔΟΥ

ΑΘΗΝΑ

 

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ10

11

ΚΑΝΑΡΗ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

 

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ10

12

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΛΕΝΗ

 

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ10

13

ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΜΑΡΙΑ

 

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ10

14

ΠΑΠΠΑ

ΜΑΡΙΝΑ

 

Πίνακας Υποψηφίων Μελών Σ.Ε.Π. ακ. ετών 2020-2023 της Θ.Ε. ΓΑΛ11

ΑΚ ΕΤΟΣ

Π.Σ.

Θ.Ε.

ΣΕΙΡΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ11

1

ΛΑΧΛΟΥ

ΣΟΦΙΑ

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ11

2

ΠΑΝΤΑΖΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ11

3

ΚΑΚΑΡΗ

ΔΙΑΜΑΝΤΩ

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ11

4

ΠΑΤΕΡΑΚΗ

ΟΛΓΑ

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ11

5

ΚΡΥΣΤΑΛΛΗ

ΠΗΝΕΛΟΠΗ

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ11

6

PAPAS

CHRISTIAN

RENE

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ11

7

ΜΥΤΑΛΟΥΛΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ11

8

ΞΕΝΑΚΗ

ΑΝΤΩΝΙΑ

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ11

9

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ

ΕΛΕΝΗ

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ11

10

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

Πίνακας Υποψηφίων Μελών Σ.Ε.Π. ακ. ετών 2020-2023 της Θ.Ε. ΓΑΛ20

ΑΚ ΕΤΟΣ

Π.Σ.

Θ.Ε.

ΣΕΙΡΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ20

1

ΛΑΧΛΟΥ

ΣΟΦΙΑ

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ20

2

ΛΕΟΝΤΑΡΙΔΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΑ

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ20

3

ΓΚΙΝΟΥ

ΕΛΕΝΗ

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ20

4

ΤΣΑΚΝΑΚΗ

ΟΛΥΜΠΙΑ

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ20

5

PAPAS

CHRISTIAN RENE

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ20

6

ΚΟΡΔΩΝΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ20

7

ΜΕΝΟΥΤΗ

ΚΑΝΕΛΛΑ

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ20

8

ΓΑΛΑΝΗ

ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ20

9

ΚΑΚΑΡΗ

ΔΙΑΜΑΝΤΩ

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ20

10

ΒΑΡΣΑΜΙΔΟΥ

ΑΘΗΝΑ

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ20

11

ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ

ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ20

12

ΤΑΝΤΣΗ

ΑΝΝΕΤΑ

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ20

13

ΞΕΝΑΚΗ

ΑΝΤΩΝΙΑ

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ20

14

ΣΤΕΦΑΝΟΥ

ΜΑΡΙΑ

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ20

15

ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ

ΕΛΕΝΗ

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ20

16

ΣΑΜΙΟΥ

ΑΝΤΙΓΟΝΗ

Πίνακας Υποψηφίων Μελών Σ.Ε.Π. ακ. ετών 2020-2023 της Θ.Ε. ΓΑΛ21

ΑΚ ΕΤΟΣ

Π.Σ.

Θ.Ε.

ΣΕΙΡΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ21

1

ΚΟΥΡΔΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ21

2

ΝΙΚΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΑ

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ21

3

ΠΑΝΤΑΖΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ21

4

ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗ

ΜΑΡΙΑ

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ21

5

ΚΟΡΔΩΝΗ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ21

6

ΧΑΡΙΤΩΝΙΔΟΥ

ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ21

7

ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ21

8

ΤΑΝΤΣΗ

ΑΝΝΕΤΑ

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ21

9

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΛΕΝΗ

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ21

10

ΑΛΕΞΑΝΔΡΙΔΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ21

11

ΣΑΜΙΟΥ

ΑΝΤΙΓΟΝΗ

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ21

12

ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛ

ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ21

13

ΝΙΚΟΥ

ΧΡΗΣΤΟΣ

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ21

14

ΚΟΥΜΑΡΙΑΝΟΥ

ΜΑΡΙΑ

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ21

15

ΜΥΤΑΛΟΥΛΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2020-2023

ΓΑΛ

ΓΑΛ21

16

ΠΑΠΠΑ

ΜΑΡΙΝΑ

Πίνακας Υποψηφίων Μελών Σ.Ε.Π. ακ. ετών 2020-2023 της Θ.Ε. ΔΑΘ10

ΑΚ ΕΤΟΣ

Π.Σ.

Θ.Ε.

ΣΕΙΡΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

2020-2023

ΔΑΘ

ΔΑΘ10

1

ΓΑΡΓΑΛΙΑΝΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

2020-2023

ΔΑΘ

ΔΑΘ10

2

ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

2020-2023

ΔΑΘ

ΔΑΘ10

3

ΚΩΣΤΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2020-2023

ΔΑΘ

ΔΑΘ10

4

ΦΟΥΝΤΟΥΚΗ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

2020-2023

ΔΑΘ

ΔΑΘ10

5

ΝΤΟΒΟΛΗ

ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ

2020-2023

ΔΑΘ

ΔΑΘ10

6

ΜΠΑΛΤΑΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

2020-2023

ΔΑΘ

ΔΑΘ10

7

ΛΕΚΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2020-2023

ΔΑΘ

ΔΑΘ10

8

ΜΠΑΚΙΡΤΖΟΓΛΟΥ

ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ

2020-2023

ΔΑΘ

ΔΑΘ10

9

ΗΛΙΟΥ

ΓΙΩΡΓΟΣ

2020-2023

ΔΑΘ

ΔΑΘ10

10

ΤΖΕΚΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Πίνακας Υποψηφίων Μελών Σ.Ε.Π. ακ. ετών 2020-2023 της Θ.Ε. ΔΑΘ11

ΑΚ ΕΤΟΣ

Π.Σ.

Θ.Ε.

ΣΕΙΡΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

2020-2023

ΔΑΘ

ΔΑΘ11

1

ΚΟΥΣΤΕΛΙΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

2020-2023

ΔΑΘ

ΔΑΘ11

2

ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2020-2023

ΔΑΘ

ΔΑΘ11

3

ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

2020-2023

ΔΑΘ

ΔΑΘ11

4

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑ

2020-2023

ΔΑΘ

ΔΑΘ11

5

ΑΥΘΙΝΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

2020-2023

ΔΑΘ

ΔΑΘ11

6

ΠΑΠΑΪΩΑΝΝΟΥ

ΑΛΚΙΣΤΙΣ

2020-2023

ΔΑΘ

ΔΑΘ11

7

ΜΠΑΛΑΣΚΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

2020-2023

ΔΑΘ

ΔΑΘ11

8

ΚΟΛΥΠΕΡΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2020-2023

ΔΑΘ

ΔΑΘ11

9

ΦΟΥΝΤΟΥΚΗ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

2020-2023

ΔΑΘ

ΔΑΘ11

10

ΚΟΡΩΝΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2020-2023

ΔΑΘ

ΔΑΘ11

11

ΖΟΥΡΝΑΤΖΗ

ΕΛΕΝΗ

2020-2023

ΔΑΘ

ΔΑΘ11

12

ΚΟΥΡΤΕΣΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΝΝΑ

2020-2023

ΔΑΘ

ΔΑΘ11

13

ΛΕΙΒΑΔΗ

ΣΤΕΛΛΑ

2020-2023

ΔΑΘ

ΔΑΘ11

14

ΜΠΕΛΙΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2020-2023

ΔΑΘ

ΔΑΘ11

15

ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΥ

ΣΟΥΛΤΑΝΑ

Πίνακας Υποψηφίων Μελών Σ.Ε.Π. ακ. ετών 2020-2023 της Θ.Ε. ΔΑΘ12

ΑΚ ΕΤΟΣ

Π.Σ.

Θ.Ε.

ΣΕΙΡΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

2020-2023

ΔΑΘ

ΔΑΘ12

1

ΚΟΥΘΟΥΡΗΣ

ΧΑΡΙΛΑΟΣ

2020-2023

ΔΑΘ

ΔΑΘ12

2

ΑΥΘΙΝΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

2020-2023

ΔΑΘ

ΔΑΘ12

3

ΤΣΙΤΣΚΑΡΗ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ

2020-2023

ΔΑΘ

ΔΑΘ12

4

ΚΟΛΥΠΕΡΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2020-2023

ΔΑΘ

ΔΑΘ12

5

ΤΣΟΡΔΙΑ

ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ

2020-2023

ΔΑΘ

ΔΑΘ12

6

ΚΟΡΩΝΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2020-2023

ΔΑΘ

ΔΑΘ12

7

ΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

2020-2023

ΔΑΘ

ΔΑΘ12

8

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2020-2023

ΔΑΘ

ΔΑΘ12

9

ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ

ΘΩΜΑΣ

2020-2023

ΔΑΘ

ΔΑΘ12

10

ΤΖΟΥΜΑΚΑ

ΕΥΓΕΝΙΑ

2020-2023

ΔΑΘ

ΔΑΘ12

11

ΜΑΓΓΑΝΑΡΗ

ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ

2020-2023

ΔΑΘ

ΔΑΘ12

12

ΓΡΟΥΓΙΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2020-2023

ΔΑΘ

ΔΑΘ12

13

ΜΠΑΛΛΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2020-2023

ΔΑΘ

ΔΑΘ12

14

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2020-2023

ΔΑΘ

ΔΑΘ12

15

ΚΥΡΙΑΚΟΥ

ΜΑΡΙΝΑ

2020-2023

ΔΑΘ

ΔΑΘ12

16

ΨΑΡΡΟΥ

ΜΑΡΙΑ

Πίνακας Υποψηφίων Μελών Σ.Ε.Π. ακ. ετών 2020-2023 της Θ.Ε. ΕΤΑ50

ΑΚ ΕΤΟΣ

Π.Σ.

Θ.Ε.

ΣΕΙΡΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ50

1

ΣΠΑΝΑΚΑ

ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ50

2

ΚΟΥΣΤΟΥΡΑΚΗΣ

ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ50

3

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΣΟΦΙΑ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ50

4

ΧΑΡΤΟΦΥΛΑΚΑ

ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΑΡΙΑ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ50

5

ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ

ΗΛΙΑΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ50

6

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ50

7

ΜΟΥΖΑΚΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ50

8

ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΝΝΑ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ50

9

ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ50

10

ΚΩΤΣΙΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ50

11

ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ50

12

ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ50

13

ΝΙΑΡΗ

ΜΑΡΙΑ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ50

14

ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ

ΛΑΜΠΡΟΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ50

15

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

AΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ50

16

ΚΑΡΑΤΡΑΝΤΟΥ

ΑΝΘΗ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ50

17

ΖΑΧΑΡΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ50

18

ΖΑΡΑΝΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ50

19

ΓΟΓΟΥΛΟΥ

ΑΓΟΡΙΤΣΑ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ50

20

ΒΟΣΚΑΚΗ

ΟΥΡΑΝΙΑ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ50

21

ΛΑΒΡΑΝΟΣ

ΧΑΡΙΛΑΟΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ50

22

ΡΟΥΣΟΥΛΙΩΤΗ

ΘΩΜΑΪΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ50

23

ΚΑΠΑΝΙΑΡΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ50

24

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ

ΜΑΡΙΑ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ50

25

ΓΚΟΤΖΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ50

26

ΠΕΛΛΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ50

27

ΤΖΑΦΙΛΚΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ50

28

ΣΤΑΣΙΝΑΚΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ50

29

ΚΟΜΝΗΝΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ50

30

ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ50

31

ΑΛΤΑΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ50

32

ΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ50

33

ΤΖΙΑΦΑ

ΕΛΕΝΗ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ50

34

ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ50

35

ΓΟΥΠΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ50

36

ΖΑΧΑΡΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ50

37

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ50

38

ΒΟΥΖΑΞΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ50

39

ΤΣΑΚΙΡΙΔΟΥ

ΔΟΜΝΑ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ50

40

ΣΤΥΛΑ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ50

41

ΜΗΛΙΟΣ

ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

Πίνακας Υποψηφίων Μελών Σ.Ε.Π. ακ. ετών 2020-2023 της Θ.Ε. ΕΤΑ51

ΑΚ ΕΤΟΣ

Π.Σ.

Θ.Ε.

ΣΕΙΡΑ ΚΑΤΑΤΑΞΗΣ

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

1

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

2

ΜΑΝΟΥΣΟΥ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

3

ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ

ΜΑΡΙΑ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

4

ΣΠΑΝΑΚΑ

ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

5

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΣΟΦΙΑ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

6

ΜΑΥΡΟΕΙΔΗΣ

ΗΛΙΑΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

7

ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ

ΑΝΝΑ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

8

ΧΑΡΤΟΦΥΛΑΚΑ

ΑΝΤΩΝΙΑ ΜΑΡΙΑ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

9

ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

10

ΓΑΣΠΑΡΙΝΑΤΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΑΝΝΑ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

11

ΓΚΙΟΣΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

12

ΜΟΥΖΑΚΗΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

13

ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

14

ΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

15

ΞΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

16

ΚΩΤΣΙΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

17

ΣΙΑΚΑΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

18

ΒΑΛΑΣΙΔΟΥ

ΑΡΕΤΗ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

19

ΝΙΑΡΗ

ΜΑΡΙΑ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

20

ΚΑΡΒΟΥΝΗΣ

ΛΑΜΠΡΟΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

21

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

AΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

22

ΨΩΜΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

23

ΚΑΡΑΤΡΑΝΤΟΥ

ΑΝΘΗ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

24

ΑΡΜΑΚΟΛΑΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

25

ΖΑΧΑΡΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

26

ΖΑΡΑΝΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

27

ΒΟΣΚΑΚΗ

ΟΥΡΑΝΙΑ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

28

ΔΟΥΚΑΚΗΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

29

ΛΑΒΡΑΝΟΣ

ΧΑΡΙΛΑΟΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

30

ΠΟΤΑΜΙΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

31

ΓΟΓΟΥΛΟΥ

ΑΓΟΡΙΤΣΑ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

32

ΚΑΠΑΝΙΑΡΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

33

ΡΟΥΣΟΥΛΙΩΤΗ

ΘΩΜΑΪΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

34

ΓΚΟΤΖΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

35

ΜΑΥΡΟΜΜΑΤΗ

ΜΑΡΙΑ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

36

ΒΕΚΥΡΗ

ΙΩΑΝΝΑ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

37

ΠΕΛΛΑΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

38

ΤΣΙΑΚΗΣ

ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

39

ΤΖΑΦΙΛΚΟΥ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

40

ΚΟΜΝΗΝΟΥ

ΙΩΑΝΝΑ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

41

ΣΤΑΣΙΝΑΚΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

42

ΔΑΛΑΚΩΣΤΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

43

ΚΟΜΝΗΝΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

44

ΝΑΝΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

45

ΒΑΒΟΥΡΑΚΗ

ΕΥΓΕΝΙΑ ΑΓΑΠΗ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

46

ΜΠΕΑΖΙΔΟΥ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

47

ΜΠΟΥΤΑ

ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

48

ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΣ

ΣΥΜΕΩΝ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

49

ΚΕΛΕΣΙΔΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

50

ΑΛΤΑΝΟΠΟΥΛΟΥ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

51

ΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

52

ΤΖΙΑΦΑ

ΕΛΕΝΗ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

53

ΖΑΧΑΡΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

54

ΒΟΥΖΑΞΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

55

ΣΤΥΛΑ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

56

ΤΖΑΒΑΡΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

57

ΜΗΛΙΟΣ

ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

58

ΓΟΥΠΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

59

ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ

ΦΙΛΙΠΠΟΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

60

ΜΑΛΛΙΑΡΑΚΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

2020-2023

ΕΤΑ

ΕΤΑ51

61

ΝΕΟΦΩΤΙΣΤΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 


Δείτε ΕΔΩ όλα τα τελευταία νέα για το ΕΑΠ.

Φοιτητικά Νέα/Foititikanea.gr

ΠΜΣ