Κατάταξη πρωτοετών στη ΣΜΥΑ (2019-2020) – ΟΔΗΓΙΕΣ

Στρατιωτικές ΣχολέςΑπό το Γενικό Επιτελείο Αεροπορίας, καλούνται να παρουσιαστούν για κατάταξη στη Σχολή Μονίμων Υπαξιωματικών Αεροπορίας (ΣΜΥΑ), στην Αεροπορική Βάση Δεκελείας Αττικής, τη Δευτέρα 16 Σεπτεμβρίου 2019 και ώρα 08:00, οι εισακτέοι - εισακτέες των Πανελλαδικών Εξετάσεων 2019 και των τριών (3) Κατευθύνσεων.

Οι καλούμενοι για κατάταξη στη Σχολή, πρέπει να προσκομίσουν τα προβλεπόμενα δικαιολογητικά, που καθορίζονται στην Εγκύκλιο Διαταγή Προκήρυξης Διαγωνισμού Επιλογής Σπουδαστών, καθώς και στο ενημερωτικό φυλλάδιο οδηγιών.

Την ενημερωτική σελίδα όλα τα νέα που αφορούν τις Στρατιωτικές Σχολές μπορείτε να την δείτε εδώ.

Πρόσκληση Κατάταξης Εισακτέων Σχολής Μονίμων Υπαξιωματικών Αεροπορίας (ΣΜΥΑ) Ακαδημαϊκού Έτους 2019-2020

Προσκαλούνται για κατάταξη στο 1ο έτος της Σχολής Μονίμων Υπαξιωματικών Αεροπορίας (ΣΜΥΑ) οι εισακτέοι και εισακτέες για το Ακαδημαϊκό Έτος 2019-20, ανά κατεύθυνση και κατηγορία, όπως αναγράφονται στους πίνακες των Παραρτημάτων της παρούσης.

Καλούνται οι εισακτέοι - εισακτέες να παρουσιαστούν για κατάταξη στις 16 Σεπτεμβρίου 2019, ημέρα Δευτέρα και ώρα 08:00 στην ΣΜΥΑ (ΑΒ Δεκέλειας Αττικής).

Οι προσκαλούμενοι για κατάταξη θα πρέπει να έχουν μαζί τους τα προβλεπόμενα από τη (γ) σχετική δικαιολογητικά.

Όσοι εισακτέοι – εισακτέες έχουν ήδη τη στρατιωτική ιδιότητα, με την κατάταξή τους ως μαθητές – μαθήτριες της ΣΜΥΑ, αποβάλουν αυτή και στο εξής θα διέπονται από τις ισχύουσες για τη Σχολή διατάξεις. 

Η Σχολή Μονίμων Υπαξιωματικών Αεροπορίας:

α. Να εγγράψει στη δύναμή της τους εισακτέους - εισακτέες και να γνωρίσει τη μεταβολή της κατάταξής τους, όπου προβλέπεται.

β. Να ενημερώσει τα οικεία Στρατολογικά Γραφεία και να ζητήσει τους Ατομικούς Στρατολογικούς Ελέγχους (ΑΣΕ) των εισαγομένων, για τη συμπλήρωση των στρατολογικών τους μερίδων, που θα ανοιχτούν.

Τα Γενικά Επιτελεία Στρατού, Ναυτικού, Αεροπορίας, παρακαλούνται όπως ενεργήσουν για την κίνηση τυχόν εισακτέων κληρωτών.

Χειριστής θέματος, Σγός (ΑΠΗΥ) Ελ. Δημοπούλου, επιτελής ΔΑΕ/Β1/3, τηλέφ. 210-819 2132-2133.  

ΕΙΣΑΚΤΕΟΙ ΣΧΟΛΗΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2019-2020

ΓΕΛ ΓΕΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΗΜ.

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝ. ΠΑΤΡΟΣ

ΟΝ. ΜΗΤΡΟΣ

1

ΚΑΣΙΔΑΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ

2

ΚΑΝΑΒΟΥ

ΑΡΤΕΜΙΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

3

ΓΚΡΑΙΚΟΣ-ΚΑΨΥΧΑΣ

ΠΕΤΡΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΑΡΙΑ

4

ΠΟΡΦΥΡΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

5

ΜΠΑΛΑΤΣΙΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΣΕΒΑΣΤΗ

6

ΜΠΑΝΑΣΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΖΗΣΗΣ

ΦΩΤΙΟΣ

ΛΕΜΟΝΙΑ - ΕΛΕΝΗ

 

7

 

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΤΑΞΙΑΡΧΗΣ

 

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

 

ΜΕΡΟΠΗ

8

ΖΙΚΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΖΗΣΗΣ

ΣΩΤΗΡΙΑ

9

ΤΡΙΓΚΑΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

10

ΜΑΤΕΚΑ

ΜΑΡΙΑ - ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

 

 

 

 

11

ΛΟΥΚΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

12

ΜΠΑΦΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΗΛΙΑΣ

ΕΛΕΝΗ

13

ΜΑΣΕΛΗ

ΕΙΡΗΝΗ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΕΛΕΝΗ

14

ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΣΟΦΙΑ

15

ΤΣΕΝΤΖΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ

ΕΥΑΝΘΙΑ

16

ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ

ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ

ΑΡΓΥΡΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

17

ΤΡΙΤΑΡΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΟΛΓΑ

18

ΚΑΠΕΡΩΝΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΦΩΤΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

19

ΒΟΥΒΟΥΣΙΡΑΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

20

ΨΥΧΑΛΑ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΝΘΗ

21

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΥΣΤΑΘΙΑ

22

ΝΙΚΟΛΑΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΕΛΕΝΗ

23

ΔΗΜΗΤΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΧΙΛΛΕΥΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

24

ΦΑΦΟΥΤΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

25

ΒΟΣΙΚΑΣ

ΠΕΤΡΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

26

ΜΠΑΤΣΙΚΩΣΤΑ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ

ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

27

ΛΑΖΑΡΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΕΙΡΗΝΗ

28

ΚΟΝΤΟΓΕΩΡΓΟΣ

ΛΕΩΝΙΔΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

29

ΚΟΥΖΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΛΕΞΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ

30

ΚΟΝΙΑΡΑΚΗ

ΖΩΗ

ΦΩΤΗΣ

ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ

31

ΤΑΣΟΥΛΑ

ΜΑΡΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΥΡΙΑΚΗ

32

ΤΣΕΤΣΙΛΑ

ΖΩΗ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΧΑΪΔΩ

33

ΚΟΥΙΚΗ

ΕΙΡΗΝΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΝΘΗ

34

ΤΣΙΑΡΑ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΑ

35

ΠΑΠΑΡΟΥΝΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΝΕΣΤΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΑ

36

ΚΟΥΤΡΑΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΑΡΙΑ

 

 

 

 

37

ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΣΑΒΒΑΣ

ΣΟΦΙΑ

38

ΤΣΟΥΓΚΡΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

39

ΚΑΡΑΜΙΝΤΖΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΒΑΪΑ

40

ΓΙΑΛΙΤΑΚΗΣ

ΜΑΡΙΟΣ - ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΑΡΚΟΣ

ΑΓΟΡΙΤΣΑ

41

ΓΚΟΝΟΣ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

42

ΤΣΟΥΜΠΑ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

43

ΚΩΣΤΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

44

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΣΤΕΡΓΙΟΣ

ΧΡΥΣΗ

45

ΠΕΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΦΩΤΕΙΝΗ

46

ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΟΛΥΜΠΙΑ

47

ΜΠΑΧΡΑΣ

ΑΛΕΞΙΟΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΜΑΡΙΑ

48

ΑΛΒΑΝΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ

ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ

49

ΑΛΑΦΟΣΤΕΡΓΙΟΣ

ΗΛΙΑΣ

ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΜΑΡΙΑ

50

ΚΑΡΑΛΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΑ

51

ΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΜΑΡΙΟΣ

ΦΩΤΕΙΝΗ

52

ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΜΑΡΙΑ

53

ΚΑΚΚΑΒΑ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΔΙΑΜΑΝΤΩ

54

ΣΕΒΑΣΤΕΛΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

55

ΞΑΝΘΟΥ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΑΛΛΙΟΠΗ

56

ΜΑΜΜΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

57

ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

58

ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ

ΕΙΡΗΝΗ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΑΜΑΛΙΑ - ΕΥΜΟΡΦΙΑ

59

ΜΩΛΕΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

60

ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

61

ΛΙΟΥΡΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

ΠΟΛΥΜΕΡΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΑ

62

ΒΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ - ΜΑΡΙΟΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

 

 

 

63

ΜΙΧΑΛΕ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

64

ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ

ΘΕΟΦΙΛΟΣ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΕΛΕΝΗ

 

ΓΕΛ ΕΙΔ.ΚΑΤ.3648/α

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝ. ΠΑΤΡΟΣ

ΟΝ. ΜΗΤΡΟΣ

1

ΣΚΟΝΔΡΑΣ

ΒΑΪΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

ΕΛΕΝΗ

2

ΠΑΥΛΑΚΗΣ

ΘΩΜΑΣ

ΑΝΕΣΤΗΣ

ΑΡΙΣΤΕΑ

3

ΔΡΑΜΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΛΑΖΑΡΟΣ

ΕΛΕΝΗ

4

ΞΑΝΘΙΑΚΟΥ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ - ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΥΘΥΜΙΑ

5

ΑΒΔΟΥΛΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

6

ΜΑΚΡΙΔΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΒΗΘΛΕΕΜ

7

ΖΗΚΟΥΔΗ

ΜΑΡΙΑ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΑΘΗΝΑ

8

ΠΑΤΣΙΛΙΒΑΣ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ

ΕΥΣΤΑΘΙΑ

9

ΤΖΑΒΕΛΑ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ

ΙΩΑΝΝΑ

10

ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΜΑΡΙΑ

11

ΡΟΠΟΥΤΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

12

ΠΛΑΤΣΙΚΟΥΔΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΜΙΧΑΗΛ

ΕΛΕΝΗ

13

ΕΞΑΡΧΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΑ

14

ΓΑΛΑΝΟΥΛΗΣ

ΡΑΦΑΗΛ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΥΤΥΧΙΑ

15

ΠΑΥΛΙΔΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ - ΙΩΑΝΝΗΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΑ

16

ΓΚΑΒΟΥΤΣΙΚΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΑ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΑ

17

ΜΑΝΟΥ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΕΤΡΟΣ

ΛΑΜΠΡΙΝΗ

18

ΔΙΚΑΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΑΡΙΑ

19

ΜΑΤΣΟΥΚΑΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΕΛΕΝΗ

20

ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΣΥΡΑΓΩ

 

 

 

 

21

ΠΑΠΠΗΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΑΡΙΣΤΕΑ

22

ΒΛΑΧΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΠΕΤΡΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ

23

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΔΑΦΝΗ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΝΑΥΣΙΚΑ

24

ΜΑΝΤΣΟΥ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ

ΜΙΧΑΗΛ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

25

ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΣΟΦΙΑ

26

ΚΟΝΙΑΡΗΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΑ

27

ΜΑΟΦΗΣ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

28

ΥΦΑΝΤΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

29

ΤΡΑΝΤΑΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

30

ΜΑΡΚΟΥ

ΠΑΝΑΓΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΙΟΥΛΙΑ

 

10% ΓΕΛ ΓΕΝ. ΣΕΙΡΑ 2018

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝ. ΠΑΤΡΟΣ

ΟΝ. ΜΗΤΡΟΣ

1

ΣΥΚΙΩΤΗΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΜΙΧΑΗΛ

ΕΛΕΝΗ

2

ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

3

ΛΕΡΗΣ

ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΣΩΤΗΡΙΑ

4

ΠΑΝΤΕΛΙΔΗ

ΧΡΥΣΟΥΛΑ

ΚΥΡΙΑΚΟΣ

ΜΑΡΙΑ

 

 

 

10% ΓΕΛ ΕΙΔ. ΚΑΤ. 3648/α ΑΠΟΦ. 2018

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝ. ΠΑΤΡΟΣ

ΟΝ. ΜΗΤΡΟΣ

1

ΡΑΝΤΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΗΛΙΑΣ

ΕΥΜΟΡΦΙΑ

2

ΝΤΑΒΑΡΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ

 

 

10% ΓΕΛ ΓΕΝ. ΣΕΙΡΑ 2017

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝ. ΠΑΤΡΟΣ

ΟΝ. ΜΗΤΡΟΣ

1

ΘΕΟΔΩΡΑΚΗΣ

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ

ΜΙΧΑΗΛ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2

ΖΗΔΡΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΜΕΛΙΤΙΝΗ

3

ΓΚΟΓΚΑΣ

ΑΓΓΕΛΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΜΑΡΙΑ

 

10% ΓΕΛ ΕΙΔ. ΚΑΤ. 3648/α ΑΠΟΦ. 2017

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝ. ΠΑΤΡΟΣ

ΟΝ. ΜΗΤΡΟΣ

1

ΞΥΓΙΝΤΖΗ

ΕΥΤΥΧΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 

ΕΠΑΛ ΓΕΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΗΜ.

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝ. ΠΑΤΡΟΣ

ΟΝ. ΜΗΤΡΟΣ

1

ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

2

ΣΤΑΘΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΑ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

3

ΜΑΝΟΥΔΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

4

ΚΟΛΛΙΑ

ΜΑΡΙΑ - ΓΕΩΡΓΙΑ

ΦΩΤΙΟΣ

ΜΑΡΙΑ

5

ΜΠΟΥΧΕΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΝΔΡΕΑΣ

ΑΣΠΑΣΙΑ

 

ΕΠΑΛ ΕΙΔ.ΚΑΤ.3648/α

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝ. ΠΑΤΡΟΣ

ΟΝ. ΜΗΤΡΟΣ

 

 

 

 

1

ΚΑΛΛΙΤΣΑΡΗ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΜΑΡΘΑ

2

ΚΥΜΠΡΙΚΤΣΗΣ

ΑΡΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΦΡΟΔΙΤΗ

3

ΞΥΓΙΝΤΖΗΣ

ΣΠΥΡΙΔΩΝ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 

10% ΕΠΑΛ ΓΕΝ. ΣΕΙΡΑ 2018

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝ. ΠΑΤΡΟΣ

ΟΝ. ΜΗΤΡΟΣ

1

ΚΑΛΠΑΤΣΙΝΙΔΟΥ

ΜΑΡΙΑΝΝΑ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΧΑΡΙΤΩΜΕΝΗ

 

 

ΕΙΣΑΚΤΕΟΙ ΣΧΟΛΗΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΙΑΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2019-2020

 

ΓΕΛ ΓΕΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΗΜ.

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝ. ΠΑΤΡΟΣ

ΟΝ. ΜΗΤΡΟΣ

1

ΠΑΓΚΑΛΑΚΗ

ΙΩΑΝΝΑ - ΜΑΡΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΑ

2

ΜΠΛΑΝΑ

ΣΟΦΙΑ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΟΛΓΑ

3

ΚΑΣΤΑΝΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ - ΡΑΦΑΗΛ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΙΟΥΛΙΑ

4

ΧΑΤΖΗΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΤΕΦΑΝΟΣ

ΕΙΡΗΝΗ

5

ΧΑΤΖΗΕΥΣΤΑΘΙΟΥ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ

ΕΥΓΕΝΙΑ

6

ΛΑΝΤΑΒΟΥ

ΜΑΡΙΑ - ΕΛΕΝΗ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

7

ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ

ΜΑΡΙΑ - ΕΛΕΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΑΡΘΕΝΟΠΗ

8

ΚΕΣΤΕΛΙΔΗΣ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ - ΡΑΦΑΗΛ

ΙΩΑΚΕΙΜ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

9

ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΕΡΜΟΛΑΟΣ

ΖΩΗ

10

ΔΩΔΕΚΑΤΟΥ

ΘΕΟΔΩΡΑ

ΝΙΚΗΤΑΣ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

 

 

 

 

11

ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΦΩΤΕΙΝΗ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΧΡΙΣΤΙΝΑ

12

ΤΣΑΓΚΑΛΑΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΜΑΡΙΑ

13

ΠΛΑΤΑΝΑΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

14

ΠΕΚΡΙΔΟΥ

ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΜΑΡΘΑ

15

ΛΥΚΟΚΩΣΤΑ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

 

ΓΕΛ ΕΙΔ.ΚΑΤ.3648/α

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝ. ΠΑΤΡΟΣ

ΟΝ. ΜΗΤΡΟΣ

1

ΤΣΙΛΙΓΙΑΝΝΗΣ

ΗΛΙΑΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΦΑΝΗ

2

ΧΑΪΝΤΙΝΗ

ΜΑΡΙΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΛΙΚΗ

3

ΤΣΟΛΑΚΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΣΤΕΡΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΑ

4

ΒΑΣΙΛΑΚΗ

ΙΩΑΝΝΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΟΛΥΞΕΝΗ

5

ΚΑΡΑΚΙΚΕ

ΜΑΡΙΑ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΑΓΩΝΑ

6

ΜΠΑΡΛΑ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΑ

 

10% ΓΕΛ ΓΕΝ. ΣΕΙΡΑ 2018

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝ. ΠΑΤΡΟΣ

ΟΝ. ΜΗΤΡΟΣ

1

ΝΙΚΟΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ - ΕΥΦΡΑΙΜ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΚΑΤΙΝΑ

 

4. 10% ΓΕΛ ΕΙΔ. ΚΑΤ. 3648/α ΑΠΟΦ. 2018

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝ. ΠΑΤΡΟΣ

ΟΝ. ΜΗΤΡΟΣ

1

ΠΕΤΡΑΚΟΥ

ΛΥΔΙΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΥΔΟΚΙΑ

 

10% ΓΕΛ ΓΕΝ. ΣΕΙΡΑ 2017

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝ. ΠΑΤΡΟΣ

ΟΝ. ΜΗΤΡΟΣ

1

ΤΑΜΠΟΥΡΑΤΖΗΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΣΕΒΑΣΤΗ

 

ΕΠΑΛ ΓΕΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΗΜ.

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝ. ΠΑΤΡΟΣ

ΟΝ. ΜΗΤΡΟΣ

1

ΚΥΡΚΟΥΛΗ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΕΥΜΟΡΦΙΑ

 

ΕΠΑΛ ΕΙΔ.ΚΑΤ. 3648/α

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝ. ΠΑΤΡΟΣ

ΟΝ. ΜΗΤΡΟΣ

1

ΚΑΛΛΙΤΣΑΡΗΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΜΑΡΘΑ

 

 

 

ΕΙΣΑΚΤΕΟΙ ΣΧΟΛΗΣ ΜΟΝΙΜΩΝ ΥΠΑΞΙΩΜΑΤΙΚΩΝ ΑΕΡΟΠΟΡΙΑΣ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΦΟΔΙΑΣΤΙΚΗΣ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗΣ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2019-2020

 

ΓΕΛ ΓΕΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΗΜ.

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝ. ΠΑΤΡΟΣ

ΟΝ. ΜΗΤΡΟΣ

1

ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ

ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

2

ΓΚΟΥΜΑ

ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

3

ΤΟΥΝΤΑΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΣΤΥΛΙΑΝΗ

4

ΜΠΑΣΙΑΚΑΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

ΒΑΪΟΣ

ΜΑΡΙΑ

5

ΒΑΛΑΣΣΑ

ΑΡΕΤΗ

ΘΩΜΑΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ

6

ΜΠΑΣΤΑΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ

7

ΚΟΥΤΣΟΛΕΛΟΣ

ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

 

 

 

8

ΠΑΠΑΦΡΑΓΚΑΚΗ

ΜΑΡΙΑ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΑ

9

ΑΛΟΓΑΡΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ

ΣΟΦΙΑ

10

ΚΟΥΛΟΥΚΤΣΗΣ

ΡΑΦΑΗΛ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΓΟΡΩ

11

ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΙΚΗ

12

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

ΣΤΑΥΡΟΣ

ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ

13

ΚΑΡΑΟΥΛΑΝΗΣ

ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΓΓΕΛΙΚΗ

14

ΝΟΥΚΑ

ΠΗΝΕΛΟΠΗ

ΣΕΡΑΦΕΙΜ

ΑΓΟΡΙΤΣΑ

15

ΑΓΓΕΛΙΔΗ

ΑΦΡΟΔΙΤΗ

ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ

ΣΟΦΙΑ

16

ΘΕΟΧΑΡΗΣ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ

ΑΡΕΤΗ

17

ΝΤΑΒΕΑ

ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ

ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ

ΕΛΕΝΗ

18

ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΛΕΞΙΟΣ

ΕΛΕΝΗ

 

ΓΕΛ ΕΙΔ.ΚΑΤ. 3648/α

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝ. ΠΑΤΡΟΣ

ΟΝ. ΜΗΤΡΟΣ

1

ΦΙΛΙΠΠΟΥ

ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΑΛΙΚΗ

2

ΛΑΖΑΡΗ

ΧΡΥΣΑΦΗ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ

3

ΦΡΑΝΤΖΗΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΕΡΙΣΤΕΡΑ

4

ΖΗΣΙΟΥ

ΔΕΣΠΟΙΝΑ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΑΝΘΟΥΛΑ

5

ΓΚΟΓΚΑΚΗΣ

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ - ΧΡΗΣΤΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ

6

ΑΓΓΕΛΗ

ΟΛΓΑ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΠΗΝΕΛΟΠΗ

7

ΜΠΛΙΟΥΜΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΑΝΤΩΝΙΟΣ

ΑΓΑΘΗ

 

 

 

 

8

ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ

ΣΩΤΗΡΙΟΣ

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΘΕΟΔΩΡΑ

9

ΜΗΛΙΟΣ

ΙΩΑΝΝΗΣ

ΧΡΗΣΤΟΣ

ΣΟΦΙΑ

 

10% ΓΕΛ ΓΕΝ. ΣΕΙΡΑ 2018

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝ. ΠΑΤΡΟΣ

ΟΝ. ΜΗΤΡΟΣ

1

ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΥ

ΜΑΡΙΑ - ΔΙΟΝΥΣΙΑ

ΦΩΤΙΟΣ

ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ

 

10% ΓΕΛ ΕΙΔ.ΚΑΤ. 3648/α ΑΠΟΦ. 2018

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝ. ΠΑΤΡΟΣ

ΟΝ. ΜΗΤΡΟΣ

1

ΖΑΧΑΡΗΣ

ΘΕΟΔΩΡΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΜΑΡΙΑ

 

10% ΓΕΛ ΓΕΝ. ΣΕΙΡΑ 2017

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝ. ΠΑΤΡΟΣ

ΟΝ. ΜΗΤΡΟΣ

1

ΜΠΟΥΤΣΙΟΥΚΗΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ

ΜΑΡΙΑ

 

ΕΠΑΛ ΓΕΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ ΗΜ.

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝ. ΠΑΤΡΟΣ

ΟΝ. ΜΗΤΡΟΣ

1

ΜΟΣΧΟΒΟΠΟΥΛΟΣ

ΓΕΩΡΓΙΟΣ

ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ

ΜΑΡΙΑ

2

ΜΑΝΤΑΡΑ

ΓΕΩΡΓΙΑ

ΙΩΑΚΕΙΜ

ΕΛΕΝΗ

 

ΕΠΑΛ ΕΙΔ.ΚΑΤ. 3648/α

Α/Α

ΕΠΩΝΥΜΟ

ΟΝΟΜΑ

ΟΝ. ΠΑΤΡΟΣ

ΟΝ. ΜΗΤΡΟΣ

1

ΤΣΙΜΠΙΔΗΣ

ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

ΝΙΚΟΛΑΟΣ

ΦΩΤΕΙΝΗ

 


Βιογραφικό Σημείωμα

Υπεύθυνη Δήλωση Ελλειπόντων Δικαιολογητικών

Υπεύθυνη Δήλωση Κατοχής Διαβατηρίου

Υπεύθυνη Δήλωση Φοίτησης σε ΑΕΙ  

Εικόνες από την περσινή Κατάταξη στη ΣΜΥΑ

Δείτε ΕΔΩ όλα τα τελευταία νέα για τις Στρατιωτικές Σχολές

Φοιτητικά Νέα/Foititikanea.gr