Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής: Ορίστηκαν οι προσωρινοί Αναπληρωτές Κοσμητόρων Σχολών και Προέδρους Τμημάτων (ΟΛΑ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ)

Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής: Ορίστηκαν οι προσωρινοί Αναπληρωτές Κοσμητόρων Σχολών και Προέδρους Τμημάτων του Πανεπιστημίου Δυτικής Αττικής. Τα ονόματα ανά Σχολή σύμφωνα με πληροφορίες του Φοιτητικά Νέα/Foititikanea.gr έχουν ως εξής:

Α. ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ:

ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ ΚΟΣΜΗΤΟΡΑΣ: ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΓΟΥΝΗΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΜΗΜΑΤΩΝ:

  1. Τμ. Ηλεκτρολόγων και Ηλεκτρονικών Μηχανικών: Γεώργιος Ιωαννίδης
  2. Τμ. Μηχανικών Βιοϊατρικής: Διονύσιος Κάβουρας
  3. Τμ. Μηχανικών Βιομηχανικής Σχεδίασης και Παραγωγής: Ευθύμιος Γράβας
  4. Τμ. Μηχανικών Πληροφορικής και Υπολογιστών: Ιωάννης Έλληνας
  5. Τμ. Μηχανικών Τοπογραφίας και Γεωπληροφορικής: Πολυξένη Ηλιοπούλου
  6. Τμ. Μηχανολόγων Μηχανικών: Ιωάννης Καλδέλλης
  7. Τμ. Ναυπηγών Μηχανικών: Θεόδωρος Γεροστάθης
  8. Τμ. Πολιτικών Μηχανικών: Μαρία Παραλίκα

Β. ΣΧΟΛΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ:

ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ ΚΟΣΜΗΤΟΡΑΣ: ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΛΥΤΡΑΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΜΗΜΑΤΩΝ:

  1. Τμ. Αρχειονομίας, Βιβλιοθηκονομίας και Συστημάτων Πληροφόρησης: Δάφνη Κυριάκη - Μάνεση
  2. Τμ. Διοίκησης Επιχειρήσεων: Πρόδρομος Γιαννάς
  3. Τμ. Διοίκησης Τουρισμού: Δημήτριος Λαλούμης
  4. Τμ. Κοινωνικής Εργασίας: Χαρίσιος Ασημόπουλος
  5. Τμ. Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής: Νικόλαος Συκιανάκης
  6. Τμ. Αγωγής και Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία: Τρυφαίνη Σιδηροπούλου-Κανέλλου

Γ. ΣΧΟΛΗ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ:

ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗΣ ΚΟΣΜΗΤΟΡΑΣ: ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΡΕΣΣΑΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΜΗΜΑΤΩΝ:

  1. Τμ. Γραφιστικής και Οπτικής Επικοινωνίας: Αναστάσιος Πολίτης
  2. Τμ. Εσωτερικής Αρχιτεκτονικής: Ευφροσύνη Μουζακίτου
  3. Τμ. Συντήρησης Αρχαιοτήτων και Έργων Τέχνης: Θρασύβουλος Αβαριτσιώτης
  4. Τμ. Φωτογραφίας και Οπτικοακουστικών Τεχνών: Ιωάννης Αθανασόπουλος 

Δ. ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ:

ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΡΙΑ ΚΟΣΜΗΤΟΡΑΣ: ΦΡΑΓΚΙΣΚΗ ΑΝΘΟΥΛΗ – ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΜΗΜΑΤΩΝ:

  1. Τμ. Βιοϊατρικών Επιστημών: Φραγκίσκη Ανθούλη - Αναγνωστοπούλου
  2. Τμ. Δημόσιας και Κοινοτικής Υγείας: Αγλαΐα Τσελίκα - Γαρφέ
  3. Τμ. Εργοθεραπείας: Ιωάννης Πολίτης
  4. Τμ. Μαιευτικής: Πέτρος Ρακόπουλος - Νικολαϊδης
  5. Τμ. Νοσηλευτικής: Ελένη Ευαγγέλου
  6. Τμ. Φυσικοθεραπείας: Γεώργιος Παπαθανασίου 

Ε. ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ:

ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΡΙΑ ΚΟΣΜΗΤΟΡΑ: ΒΑΣΙΛΕΙΑ ΣΙΝΑΝΟΓΛΟΥ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΤΜΗΜΑΤΩΝ:

  1. Τμ. Επιστήμης και Τεχνολογίας Τροφίμων: Ευάγγελος Λάζος
  2. Τμ. Επιστημών Οίνου, Αμπέλου και Ποτών: Αρχοντούλα Χατζηλαζάρου

Την ενημερωτική σελίδα των φοιτητών του Πανεπιστημίου Δυτικής Αττικής μπορείτε να την δείτε εδώ.

Δείτε ΕΔΩ όλα τα τελευταία νέα για το Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής

Φοιτητικά Νέα/Foititikanea.gr

5 1 1 1 1 1 Αξιολόγηση 5.00 (2 ψήφοι)