Ορίστηκαν οι Κοσμήτορες και οι πρόεδροι των Τμημάτων στο Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής (ΟΛΑ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ)

Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής: Ορίστηκαν οι προσωρινοί Κοσμήτορες και οι πρόεδροι των τμημάτων στο Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής - Αναπληρωτής Γενικός Διευθυντής του Πανεπιστημίου Δυτ. Αττικής ορίστηκε ο Δρ. Γεώργιος Παπαδόπουλος.

Οι προσωρινοί Κοσμήτορες και Πρόεδροι των Τμημάτων του Πανεπιστημίου Δυτικής Αττικής είναι οι εξής:

Α. ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ:
ΚΟΣΜΗΤΟΡΑΣ: ΜΑΛΑΤΕΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ

ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΤΜΗΜΑΤΩΝ:

1. Τμ. Ηλεκτρολόγων και Ηλεκτρονικών Μηχανικών: Κυριάκης  - Μπιτζάρος  Ευστάθιος

2. Τμ. Μηχανικών Βιοϊατρικής: Κανδαράκης Ιωάννης

3. Τμ. Μηχανικών Βιομηχανικής Σχεδίασης και Παραγωγής: Αλαφοδήμος Κωνσταντίνος

4. Τμ. Μηχανικών Πληροφορικής και Υπολογιστών: Σγουροπούλου Κλειώ

5. Τμ. Μηχανικών Τοπογραφίας και Γεωπληροφορικής: Παγούνης Βασίλειος

6. Τμ. Μηχανολόγων Μηχανικών: Στεργίου Κωνσταντίνος

7. Τμ. Ναυπηγών Μηχανικών: Λιβανός Γεώργιος

8. Τμ. Πολιτικών Μηχανικών: Βαρελίδης Γεώργιος

Β. ΣΧΟΛΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ:

ΚΟΣΜΗΤΟΡΑΣ: ΣΠΥΡΙΔΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ

ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΤΜΗΜΑΤΩΝ:

1. Τμ. Αρχειονομίας, Βιβλιοθηκονομίας και Συστημάτων Πληροφόρησης: Γιαννακόπουλος Γεώργιος

2. Τμ. Διοίκησης Επιχειρήσεων: Νταλιάνης Κλήμης

3. Τμ. Διοίκησης Τουρισμού: Λύτρας Περικλής

4. Τμ. Κοινωνικής Εργασίας: Μανιαδάκη Αικατερίνη

5. Τμ. Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής: Γκούμας Σπυρίδων

6. Τμ. Αγωγής και Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία: Κάκουρος Ευθύμιος

Γ. ΣΧΟΛΗ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ:
ΚΟΣΜΗΤΟΡΑΣ: ΧΙΩΤΙΝΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ

ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΤΜΗΜΑΤΩΝ:

1. Τμ. Γραφιστικής και Οπτικής Επικοινωνίας: Παπαποστόλου Απόστολος

2. Τμ. Εσωτερικής Αρχιτεκτονικής: Τάτλα Ελένη

3. Τμ. Συντήρησης Αρχαιοτήτων και Έργων Τέχνης: Τσίλαγα Ευαγγελία-Μαρίνα

4. Τμ. Φωτογραφίας και Οπτικοακουστικών Τεχνών: Πρέσσας Χαράλαμπος

Δ. ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ:
ΚΟΣΜΗΤΟΡΑΣ: ΠΡΩΤΟΠΑΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΤΜΗΜΑΤΩΝ:

1. Τμ. Βιοϊατρικών Επιστημών: Τσόλκα Παναγιώτα

2. Τμ. Δημόσιας και Κοινοτικής Υγείας: Λάγιου Αρετή

3. Τμ. Εργοθεραπείας: Τζονιχακη Ιωάννα

4. Τμ. Μαιευτικής: θα καθοριστεί με νέα Απόφαση της Διοικούσας Επιτροπής.

5. Τμ. Νοσηλευτικής: Φασόη Γεωργία

6. Τμ. Φυσικοθεραπείας: Γραμματοπούλου Ειρήνη

Ε. ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ:
ΚΟΣΜΗΤΟΡΑΣ: ΤΣΑΚΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΤΜΗΜΑΤΩΝ:

1. Τμ. Επιστήμης και Τεχνολογίας Τροφίμων: Σινάνογλου Βασιλεία

2. Τμ. Επιστημών Οίνου, Αμπέλου και Ποτών: Παρασκευόπουλος Ιωάννης

Το έγγραφο μπορείτε να το δείτε ΕΔΩ.

Δείτε σε ποια Επιστημονικά Πεδία εντάσσονται τα τμήματα του Πανεπιστημίου Δυτικής Αττικής

Δείτε ΕΔΩ όλα τα τελευταία νέα για το Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής

Φοιτητικά Νέα/Foititikanea.gr

5 1 1 1 1 1 Αξιολόγηση 5.00 (1 ψήφος)