- FoititikaNea Newsroom
- |
ΟΠΑ: Το πρόγραμμα εξεταστικής Σεπτεμβρίου ανά Τμήμα
Οικον. Πανεπιστήμιο Αθηνών: Τα «Φοιτητικά Νέα» παρουσιάζουν στους φοιτητές του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών το Πρόγραμμα Επαναληπτικών Εξετάσεων Περιόδου Σεπτεμβρίου 2020 ακαδημαϊκού έτους 2019-2020 όπως καθορίστηκε από το Πανεπιστημιακό Ίδρυμα.
Αναλυτικά το πρόγραμμα έχει ως εξής:
ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΩΝ | ||||
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΠΑΝΑΛΗΠΤΙΚΩΝ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ | ||||
ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ 2020 | ||||
ΑΚΑΔ. ΕΤΟΣ 2019-2020 | ||||
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΕΞΑΜΗΝO ΣΠΟΥΔΩΝ | ΜΑΘΗΜΑ | ΕΞΕΤΑΣΤΗΣ |
ΔΕΥΤΕΡΑ 31 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ | ||||
Α, Β | 08:00-09:40 | 1ο ΛΟΧΡΗ (Α-Λ) + ΟΔΕ | Μαθηματικός Λογισμός σε Επιχειρησιακά και Οικονομικά Προβλήματα | Α. Τσεκρέκος - Σ. Μωϋσιάδου |
Γ, Χ, Υ1, Δο | 08:00-09:40 | 5ο ΠΛΗΡ + ΣΤΑΤ + ΟΔΕ | Ανάλυση και Σχεδίαση Πληροφοριακών Συστημάτων | Π. Κωνσταντόπουλος - Χ. Καπέτης |
Δ12, Δ22, Δ23, Δ24 | 08:00-09:40 | 1ο ΛΟΧΡΗ (Μ-Ω) + ΟΔΕ | Μαθηματικός Λογισμός σε Επιχειρησιακά και Οικονομικά Προβλήματα | Α. Τσεκρέκος |
Α21, Α22 | 08:40-10:20 | 7ο ΟΙΚ + ΔΕΤ + ΠΛΗΡ + ΟΔΕ + Μ&Ε | Θεωρία Παιγνίων και Αβεβαιότητας | Κ. Γάτσιος - Χ. Γκενάκος |
Α23, Α24, Α25 | 08:40-10:20 | 3ο ΣΤΑΤ + ΔΕΟΣ | Στοχαστικές Διαδικασίες Ι | Χ. Παυλόπουλος |
Α48 | 08:40-10:20 | 7ο ΟΔΕ | Χρηματοοικονομική Οικονομετρία | Γ. Κουρέτας |
Αμφ.Δεριγνύ, Δ12 | 11:20-13:00 | 7ο ΛΟΧΡΗ | Φορολογία | Ν. Καραμπίνης |
Α, Β, Γ, Χ, Υ1 | 11:20-13:00 | 1ο ΟΙΚ + ΔΕΟΣ + ΠΛΗΡ + ΣΤΑΤ + ΟΔΕ | Γενική Οικονομική Ιστορία | Ι. Κατσελίδης |
Δο, Δ22 | 11:20-13:00 | 7ο Μ&Ε + ΟΙΚ + ΠΛΗΡ | Δημόσιες Σχέσεις και Διαχείριση Κρίσεων | Β. Σταθακόπουλος - Δ. Λυμπερόπουλος |
Δ24 | 11:20-13:00 | 7ο ΟΔΕ | Μάρκετινγκ Υπηρεσιών | Α. Ζαρκάδα |
Α21 | 12:00-13:40 | 7ο ΠΛΗΡ | Γραφικά Υπολογιστών | Γ. Παπαϊωάννου |
Α22, Α23, Α24, Α25 | 12:00-13:40 | 1ο ΔΕΤ | Μαθηματικά Ι | Ε. Κρητικός |
Α31, Α32 | 12:00-13:40 | 7ο ΔΕΟΣ | Διπλωματικό Σύστημα της Ε.Ε. | Δ. Μπουραντώνης |
Α44, Α47 | 12:00-13:40 | 7ο ΣΤΑΤ + ΟΔΕ | Στατιστική Μάθηση | Ξ. Πεντελή |
Αμφ.Δεριγνύ, Α, Β, Γ, Χ, Υ1, Δ12, Δο, Δ22, Δ23, Δ24 | 14:40-16:20 | 3ο ΟΔΕ (Α-Ω) | Μάρκετινγκ Ι (Αρχές Μάρκετινγκ) | Γ. Σιώμκος - Μ. Ψιλούτσικου |
Α21, Α22, Α23, Α24, Α25, Α31 | 15:20-17:00 | 1ο Μ&Ε + 5ο ΛΟΧΡΗ + ΣΤΑΤ + ΟΙΚ + ΠΛΗΡ | Εισαγωγή στο Μάρκετινγκ | Κ. Ήντουνας |
Α48 | 15:20-17:00 | 7ο ΔΕΤ | Ανάπτυξη και Σχεδίαση Κινητών (Mobile) Εφαρμογών | Σ. Λουνής |
Αμφ.Δεριγνύ, Α, Β, Γ, Χ | 18:00-19:40 | 3ο ΟΙΚ + Μ&Ε + ΟΔΕ ΕΕ + ΔΕΟΣ + ΣΤΑΤ + ΠΛΗΡ | Αρχές Κοινωνιολογίας | Δ. Λάλλας |
Δο, Δ12, Δ22, Δ23, Δ24, Υ1 | 18:00-19:40 | 1ο ΠΛΗΡ + ΣΤΑΤ + ΔΕΟΣ + ΟΙΚ | Διακριτά Μαθηματικά | Π. Κατερίνης |
Α23, Α24, Α25 | 18:40-20:20 | 6ο ΔΕΟΣ | Φορολογικές Πολιτικές | Ν. Χριστοδουλάκης |
Α31, Α32, Α44, Α47 | 18:40-20:20 | 5ο ΛΟΧΡΗ + ΟΙΚ + ΠΛΗΡ + ΟΔΕ + ΔΕΟΣ | Η Λογιστική των Επιχειρηματικών Συνενώσεων | Ε. Δεμοιράκος |
* |
| 7ο ΔΕΤ | Ανάπτυξη Απασχολησιμότητας στην Ψηφιακή Εποχή | Κ. Γεωργίου |
|
|
|
|
|
* Στο μάθημα «Ανάπτυξη Απασχολησιμότητας στην Ψηφιακή Εποχή» δεν θα πραγματοποιηθούν γραπτές εξετάσεις καθώς στο μάθημα υπάρχει απαλλακτική εργασία. | ||||
|
|
|
|
|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΕΞΑΜΗΝO ΣΠΟΥΔΩΝ | ΜΑΘΗΜΑ | ΕΞΕΤΑΣΤΗΣ |
ΤΡΙΤΗ 1 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ | ||||
Αμφ.Δεριγνύ, Δ24 | 08:00-09:40 | 7ο ΛΟΧΡΗ + ΔΕΟΣ + ΟΔΕ | Λογιστική Δημοσίου Τομέα | Χ. Τζόβας |
Α, Β, Γ, Χ, Δο, Δ12 | 08:00-09:40 | 5ο ΟΔΕ + 5ο Μ&Ε + ΠΛΗΡ | Χρηματοδοτική Διοίκηση ΙΙ (Ειδικά Θέματα Χρηματοδοτικής Διοίκησης) | Γ. Μωράτης - Α. Δράκος |
Α21, Α22, Α23, Α24 | 08:40-10:20 | 5ο ΔΕΟΣ + ΟΙΚ | Μακροοικονομικές Πολιτικές της Ε.Ε. | Μ. Κατσίμη |
Α25, Α31, Α32, Α44, Α47 | 08:40-10:20 | 3ο ΔΕΤ | Ποσοτικές Μέθοδοι στην Οικονομία και την Διοίκηση ΙΙ | M. Ζαχαριάδης |
Αμφ.Δεριγνύ, Α, Β, Γ, Χ, Υ1, Δ12 | 11:20-13:00 | 3ο ΛΟΧΡΗ + ΟΔΕ | Μαθηματικά Χρηματοπιστωτικής Ανάλυσης | Λ. Ρομπόλης |
Δ22, Δ23, Δ24 | 11:20-13:00 | 3ο ΔΕΟΣ | Οικονομετρία Ι | Ι. Μπίλιας |
Α21, Α22 | 12:00-13:40 | 7ο ΠΛΗΡ + Μ&Ε | Χρονολογικές Σειρές και Προβλέψεις | Σ. Δημέλη |
Α23, Α24, Α35, Α25, Α31, Α32 | 12:00-13:40 | 7ο ΟΔΕ + 7ο Μ&Ε | Θέματα Επιχειρησιακής Πολιτικής και Στρατηγικής | Β. Παπαδάκης - Α. Ιωαννίδης |
Α44, Α47, Α48 | 12:00-13:40 | 7ο ΔΕΤ + ΟΔΕ | Ηλεκτρονική Μάθηση και Διαχείριση Γνώσης | Α. Πουλυμενάκου - Ε. Σόντερκβιστ |
Α, Χ, Υ1 | 14:40-16:20 | 1ο ΟΔΕ (Α-Λ) | Οικονομική Επιχειρήσεων | Α. Παπαλεξανδρής |
Αμφ.Δεριγνύ, Δ12, Γ, Δο | 14:40-16:20 | 1ο ΟΔΕ (Μ-Ω) | Οικονομική Επιχειρήσεων | Η. Καπουτσής |
Δ22, Δ23, Δ24 | 14:40-16:20 | 5ο ΔΕΤ + ΟΙΚ + ΟΔΕ + ΣΤΑΤ | Μέθοδοι Βελτιστοποίησης στην Διοικητική Επιστήμη | Ε. Ζαχαριάδης |
Α22, Α23, Α24, Α35, Α25, Α31, Α32 | 15:20-17:00 | 5ο ΟΙΚ + ΟΔΕ | Βιομηχανική Οργάνωση | Κ. Γάτσιος - Χ. Γκενάκος |
Α44, Α47, Α48 | 15:20-17:00 | 7ο Μ&Ε | Διαπολιτισμική Επικοινωνία και Διοίκηση Επιχειρήσεων | Ε. Τσαχουρίδη |
Αμφ.Δεριγνύ, Α, Β, Γ, Δο, Δ12, Δ22, Δ23 | 18:00-19:40 | 5ο ΟΔΕ | Αγγλικά V – Επιχειρησιακή Αλληλογραφία & Επικοινωνία | Κ. Καραγκούνη |
Α23, Α24, Α25, Α31, Α32, Α44, Α47, Α48 | 18:40-20:20 | 3ο ΠΛΗΡ | Οργάνωση Συστημάτων Υπολογιστών | Σ. Βούλγαρης |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΕΞΑΜΗΝO ΣΠΟΥΔΩΝ | ΜΑΘΗΜΑ | ΕΞΕΤΑΣΤΗΣ |
ΤΕΤΑΡΤΗ 2 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ | ||||
Αμφ.Δεριγνύ, Α, Β, Γ, Δ12, Δο, Δ22, Δ23, Δ24 | 08:00-10:00 | 7ο ΟΔΕ + ΟΙΚ + ΔΕΟΣ | Ανάλυση Λογιστικών Καταστάσεων | Κ. Καραμάνης - Α. Τσάλας |
Υ1 | 08:20-10:00 | 7ο ΔΕΤ | Επιχειρηματική Αναλυτική και Τεχνολογίες Εξατομίκευσης | Γ. Λεκάκος - Κ. Πραματάρη |
Α22, Α23, Α24, Α25 | 18:40-10:20 | 5ο ΠΛΗΡ + ΣΤΑΤ + ΟΔΕ | Δίκτυα Επικοινωνιών | Θ. Αποστολόπουλος |
Α32 | 18:40-10:20 | 7ο ΣΤΑΤ + ΟΔΕ | Βιοστατιστική ΙΙ | Π. Μπεσμπέας |
Α44, Α47, Α48 | 18:40-10:20 | 7ο ΔΕΟΣ | Οικονομικά Κοινωνικών Πολιτικών Ε.Ε. | Χ. Λεβέντη |
Η/Υ 1,2 | 09:20-11:00 | 7ο ΛΟΧΡΗ | Υπολογιστική Χρηματοοικονομική (Μαθηματικά & Υπολογιστική Χρηματοοικονομική) | Ξ. Καρταλά |
Αμφ.Δεριγνύ, Δο, Δ24 | 11:40-13:20 | 7ο Μ&Ε + ΟΙΚ + ΠΛΗΡ + ΟΔΕ | Μάρκετινγκ Λιανικού και Χονδρικού Εμπορίου | Γ. Μπάλτας |
Α, Β, Γ, Χ, Υ1 | 11:40-13:20 | 1ο ΠΛΗΡ | Εισαγωγή στην Οικονομική Επιστήμη | Σ. Δημέλη |
Δ12 | 11:40-13:20 | 3ο ΣΤΑΤ + ΠΛΗΡ | Εισαγωγή στη Μαθηματική Ανάλυση | Α. Γιαννακόπουλος |
Δ22, Δ23 | 11:40-13:20 | 5ο ΛΟΧΡΗ | Επιχειρηματική Ηθική | Γ. Παπαγιαννάκης |
Α21, Α22, Α23, Α24, Α25 | 12:20-14:00 | 7ο ΟΙΚ + ΔΕΟΣ | Νομισματική Θεωρία και Πολιτική | Ε. Διοικητόπουλος |
Α31 | 12:20-14:00 | 7ο ΔΕΤ + ΟΔΕ | Ψηφιακό Μάρκετινγκ | Α. Βρεχόπουλος |
Α32, Α44, Α47, Α48 | 12:20-14:00 | 5ο ΟΔΕ + ΔΕΟΣ | Διοίκηση Παραγωγής και Υπηρεσιών | Π. Μανιάτης |
Α, Β, Δ12 | 15:00-16:40 | 1ο ΔΕΟΣ | Μαθηματικά Ι | Α. Ντέμος |
Γ, Δο, Χ, Υ1 | 15:00-16:40 | 1ο ΣΤΑΤ | Πιθανότητες Ι | Ε. Κυριακίδης |
Δ22, Δ23, Δ24 | 15:00-16:40 | 7ο ΠΛΗΡ + 5ο ΟΔΕ + ΟΙΚ | Ασφάλεια Πληροφοριακών Συστημάτων | Γ. Στεργιόπουλος |
Α21, Α22, Α23, Α24 | 15:40-17:20 | 1ο ΛΟΧΡΗ | Αστικό Δίκαιο | Χ. Αποστολόπουλος |
Α31, Α32, Α44 | 15:40-17:20 | 3ο ΟΙΚ + ΔΕΟΣ + ΟΔΕ + ΠΛΗΡ | Οικονομική Γεωγραφία | Σ. Σπυρέλλης |
Αμφ.Δεριγνύ | 17:20-19:00 | 7ο ΟΙΚ + 7ο ΟΔΕ + 7ο ΔΕΟΣ + 7ο ΠΛΗΡ + 7ο ΛΟΧΡΗ + 7ο Μ&Ε + 7ο ΣΤΑΤ + 7ο ΔΕΤ | Εισαγωγή στην Παιδαγωγική Επιστήμη | Κ. Κουτρούμπα |
Α25 | 19:20-21:00 | 7ο ΟΙΚ + 7ο ΟΔΕ + 7ο ΔΕΟΣ + 7ο ΠΛΗΡ + 7ο ΛΟΧΡΗ + 7ο Μ&Ε + 7ο ΣΤΑΤ + 7ο ΔΕΤ | Οργάνωση και Διοίκηση της Εκπαίδευσης και των Εκπαιδευτικών Μονάδων | Γ. Παπακωνσταντίνου |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΕΞΑΜΗΝO ΣΠΟΥΔΩΝ | ΜΑΘΗΜΑ | ΕΞΕΤΑΣΤΗΣ |
ΠΕΜΠΤΗ 3 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ | ||||
Αμφ.Δεριγνύ, Β, Γ, Δ22, Δ23, Δ24 | 08:00-09:40 | 3ο ΠΛΗΡ + ΟΔΕ + ΣΤΑΤ | Δομές Δεδομένων | Ε. Μαρκάκης |
Α, Χ, Δ12, Δο, Υ1 | 08:00-09:40 | 5ο ΟΙΚ + ΠΛΗΡ | Οικονομετρία Ι | Η. Τζαβαλής |
Α21, Α22, Α23, Α24, Α25 | 08:40-10:20 | 3ο ΔΕΤ | Λήψη Επιχειρηματικών Αποφάσεων | Μ. Κρητικός |
Α31 | 08:40-10:20 | 7ο ΟΔΕ + Μ&Ε | Συστήματα Στήριξης Αποφάσεων | Δ. Καρδαράς |
Γ, Χ, Υ1, Δο | 11:20-13:00 | 3ο ΛΟΧΡΗ (Α-Λ) + ΔΕΤ | Χρηματοοικονομική των Επιχειρήσεων | Ε. Καβουσανός |
Αμφ.Δεριγνύ, Α, Β | 11:20-13:00 | 3ο ΛΟΧΡΗ (Μ-Ω) + ΔΕΤ | Χρηματοοικονομική των Επιχειρήσεων | Α. Επίσκοπος |
Δ22, Δ23, Δ24 | 11:20-13:00 | 7ο ΟΔΕ | Λήψη Επιχειρηματικών Αποφάσεων | Α. Παπαλεξανδρής |
Α21, Α22, Α23 | 12:00-13:40 | 5ο Μ&Ε + ΟΙΚ | Εταιρική Ηθική και Υπευθυνότητα | Ε. Αποσπόρη - Χ. Τσανός |
Α31, Α32, Α44, Α47, Α48 | 12:00-13:40 | 5ο ΣΤΑΤ + ΟΔΕ | Θεωρητική Στατιστική | Ι. Παπαγεωργίου |
Αμφ.Δεριγνύ, Α,Β, Γ | 14:40-16:20 | 3ο Μ&Ε + ΣΤΑΤ | Έρευνα Μάρκετινγκ | Β. Σταθακόπουλος |
Δ12, Δο | 14:40-16:20 | 7ο ΠΛΗΡ + ΟΔΕ + ΟΙΚ | Ειδικά Θέματα Επιχειρησιακής Έρευνας | Α. Λιανέας |
Δ22, Δ23, Δ24 | 14:40-16:20 | 1ο ΔΕΤ | Εισαγωγή στο Μάρκετινγκ | Α. Βρεχόπουλος |
Α21, Α22 | 15:20-17:00 | 3ο ΟΙΚ + 7ο ΔΕΟΣ + ΟΔΕ + ΠΛΗΡ | Μαρξιστική Οικονομική Ι | Α. Βλάχου |
Α23, Α24, Α25 | 15:20-17:00 | 5ο ΟΔΕ + ΠΛΗΡ + ΟΙΚ | Διαφήμιση & Προώθηση Πωλήσεων | Α. Ζαρκάδα |
Α31, Α32, Α44, Α47, Α48 | 15:20-17:00 | 7ο ΛΟΧΡΗ | Διεθνής Χρηματοοικονομική | Δ. Γεωργούτσος |
Αμφ.Δεριγνύ, Α, Β, Γ, Δο, Δ12, Δ23, Δ24 | 18:00-19:40 | 1ο ΟΔΕ | Μικροοικονομική Ι | Κ. Μπουρλάκης - Β. Μπαγέρη |
Α21, Α22, Α23, Α24, Α25, Α31, Α32, Α44, Α47, Α48 | 18:40-20:20 | 1ο ΟΙΚ | Στατιστική Ι | Ε. Τσομπανάκη |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΕΞΑΜΗΝO ΣΠΟΥΔΩΝ | ΜΑΘΗΜΑ | ΕΞΕΤΑΣΤΗΣ |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 4 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ | ||||
Αμφ.Δεριγνύ, Δ12, Δο | 08:40-10:20 | ΟΔΕ ΕΕ + ΠΛΗΡ + ΔΕΤ | Διεθνείς Οικονομικές Σχέσεις | Γ. Βάμβουκας |
Χ, Υ1 | 08:40-10:20 | 5ο ΛΟΧΡΗ + ΠΛΗΡ | Επιχειρηματικότητα | Γ. Παπαγιαννάκης |
Δ22, Δ23 | 08:40-10:20 | 7ο Μ&Ε + ΟΔΕ | Μάρκετινγκ Αγροτικών Προϊόντων και Τροφίμων | Γ. Παινέσης |
Α22, Α23 | 08:00-09:40 | 5ο ΟΙΚ + ΟΔΕ + ΠΛΗΡ + ΔΕΟΣ | Αγροτική Οικονομική | Σ. Σπυρέλλης |
Α24 | 08:00-09:40 | 7ο ΠΛΗΡ + ΟΔΕ + ΟΙΚ + ΔΕΤ + ΣΤΑΤ | Εξόρυξη Γνώσης από Βάσεις Δεδομένων και τον Παγκόσμιο Ιστό | M. Βαζιργιάννης |
Α25 | 08:00-09:40 | 5ο ΣΤΑΤ | Εφαρμοσμένα Γραμμικά Μοντέλα | Β. Βασδέκης |
Α31, Α32 | 08:00-09:40 | 7ο ΔΕΤ | Ειδικές Προσεγγίσεις της Ηγεσίας | Κ. Γεωργίου |
Α44, Α47, Α48 | 08:00-09:40 | 5ο ΔΕΟΣ | Δημόσια Οικονομική | Π. Καμμάς |
Α, Β | 11:00-12:40 | 1ο ΟΙΚ + 1ο ΟΔΕ + 1ο ΔΕΟΣ + 1ο ΠΛΗΡ + 1ο ΛΟΧΡΗ + 1ο Μ&Ε + 1ο ΣΤΑΤ + 1ο ΔΕΤ | Αγγλική Γλώσσα Ι – Βασικά Επιχειρησιακά Αγγλικά: Μέρος Α | Φ. Καραμητρόγλου |
Α | 11:00-12:40 | 1ο ΟΙΚ + 1ο ΟΔΕ + 1ο ΔΕΟΣ + 1ο ΠΛΗΡ + 1ο Μ&Ε + 1ο ΣΤΑΤ + 1ο ΔΕΤ | Γαλλική Γλώσσα Ι – Βασικά Επιχειρησιακά Γαλλικά: Μέρος Α | Γ. Βομπίρη |
Α | 11:00-12:40 | 1ο ΟΙΚ + 1ο ΟΔΕ + 1ο ΔΕΟΣ + 1ο ΠΛΗΡ + 1ο Μ&Ε + 1ο ΣΤΑΤ + 1ο ΔΕΤ | Γερμανική Γλώσσα Ι – Βασικά Επιχειρησιακά Γερμανικά: Μέρος Α | Ι. Ζήκου |
Α, Χ, Υ1 | 13:40-15:20 | 3ο ΟΔΕ (Α-Λ) | Ποσοτικές Μέθοδοι ΙΙΙ (Οικονομετρία) | Γ. Βάμβουκας |
Αμφ.Δεριγνύ, Β, Γ, Δ12, Δ22 | 13:40-15:20 | 3ο ΟΔΕ (Μ-Ω) | Ποσοτικές Μέθοδοι ΙΙΙ (Οικονομετρία) | Δ. Δημητρίου |
Α, Β | 13:40-15:20 | 8ο ΟΙΚ | Διάρθρωση και Προβλήματα της Ελληνικής Οικονομίας | Ε. Λουρή |
Α21 | 13:00-14:40 | 7ο ΣΤΑΤ | Ειδικά Θέματα Στατιστικής και Πιθανοτήτων: Εισαγωγή στη Θεωρία Μέτρου με αναφορές στις Πιθανότητες και τη Στατιστική | Α. Γιαννακόπουλος - Ν. Φράγκος |
Α22, Α23 | 13:00-14:40 | 7ο ΛΟΧΡΗ | Επιχειρησιακή Πολιτική και Στρατηγική | Β. Παπαδάκης |
Α24, Α25 | 13:00-14:40 | 1ο Μ&Ε | Εισαγωγή στην Πληροφορική | Δ. Δρόσος - Ε. Καφέζα |
Α31, Α32 | 13:00-14:40 | 5ο ΠΛΗΡ + ΟΔΕ + ΣΤΑΤ | Λογική | Ε. Φουστούκου |
Α44, Α47, Α48 | 13:00-14:40 | 7ο ΔΕΤ + ΟΙΚ | Χρηματοοικονομική Μηχανική | Α. Ρεφενές |
Α24, Α25 | 16:20-18:00 | 7ο ΟΙΚ +7ο ΟΔΕ +7ο ΔΕΟΣ +7ο ΠΛΗΡ +7ο ΛΟΧΡΗ +7ο Μ&Ε +7ο ΣΤΑΤ +7ο ΔΕΤ | Εκπαιδευτική Αξιολόγηση | Κ. Κουτρούμπα |
Α, Β, Γ, Χ, Δο, Δ12 | 18:40-20:20 | 3ο ΟΙΚ + 3ο ΠΛΗΡ + 3ο ΣΤΑΤ + 3ο ΔΕΟΣ + 3ο Μ&Ε + 3ο ΛΟΧΡΗ + 3ο ΔΕΤ + 3ο ΟΔΕ | Αγγλική Γλώσσα ΙΙΙ – Ενδιάμεσα Επιχειρησιακά Αγγλικά: Μέρος Α | Φ. Καραμητρόγλου |
Α | 18:40-20:20 | 3ο ΟΙΚ + 3ο ΠΛΗΡ + 3ο ΣΤΑΤ + 3ο ΔΕΟΣ + 3ο Μ&Ε + 3ο ΔΕΤ + 3ο ΟΔΕ | Γαλλική Γλώσσα ΙΙΙ – Ενδιάμεσα Επιχειρησιακά Γαλλικά: Μέρος Α | Γ. Βομπίρη |
Α | 18:40-20:20 | 3ο ΟΙΚ + 3ο ΠΛΗΡ + 3ο ΣΤΑΤ + 3ο ΔΕΟΣ + 3ο Μ&Ε + 3ο ΔΕΤ + 3ο ΟΔΕ | Γερμανική Γλώσσα ΙΙΙ – Ενδιάμεσα Επιχειρησιακά Γερμανικά: Μέρος Α | Ι. Ζήκου |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΕΞΑΜΗΝO ΣΠΟΥΔΩΝ | ΜΑΘΗΜΑ | ΕΞΕΤΑΣΤΗΣ |
ΔΕΥΤΕΡΑ 7 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ | ||||
Δο | 08:00-09:40 | 7ο ΟΙΚ +7ο ΟΔΕ +7ο ΔΕΟΣ +7ο ΠΛΗΡ +7ο ΛΟΧΡΗ +7ο Μ&Ε +7ο ΣΤΑΤ +7ο ΔΕΤ | Πρακτική Άσκηση στη Διδασκαλία Ι | Β. Μπρίνια |
Α21, Α22, Α23, Α24, Α25, Α31, Α32, Α44, Α47, Α48 | 10:00-11:40 | 5ο ΟΙΚ + Μ&Ε + ΣΤΑΤ + ΠΛΗΡ + ΟΔΕ | Δημόσια Οικονομική Ι | Θ. Παλυβός |
Η/Υ 1, 2, 3 | 10:00-11:40 | 3ο Μ&Ε (Α-Ω) | Ποσοτικές Μέθοδοι ΙΙ | Γ. Παινέσης - Η. Μπαλαφούτης |
Αμφ.Δεριγνύ, Α, Β, Γ | 10:40-12:20 | 1ο ΣΤΑΤ | Γραμμική Άλγεβρα Ι | Δ. Παππάς |
Χ, Υ1, Δ24 | 10:40-12:20 | 3ο ΔΕΟΣ + ΠΛΗΡ + ΟΔΕ | Διεθνές Οικονομικό Δίκαιο | Γ. Καρύδης |
Δ12 | 10:40-12:20 | 3ο ΔΕΤ + 5ο ΟΔΕ + 5ο ΛΟΧΡΗ | Προγραμματισμός ΙΙ | Δ. Σπινέλλης |
Α21, Α22, Α23, Α24, Α25 | 13:20-15:00 | 1ο ΔΕΟΣ + ΣΤΑΤ + ΟΙΚ | Εισαγωγή στην Πολιτική και τις Διεθνείς Σχέσεις | Σ. Μπλαβούκος |
Α31, Α32, Α44 | 13:20-15:00 | 7ο Μ&Ε + ΟΙΚ | Αναλυτική Μάρκετινγκ | Π. Ρεπούσης |
Α48 | 13:20-15:00 | 7ο ΠΛΗΡ + ΟΔΕ | Τεχνολογία Πολυμέσων | Γ. Ξυλωμένος - Γ. Πολύζος |
Η/Υ 1, 2, 3 | 13:20-15:00 | 3ο ΟΔΕ | Πληροφοριακά Συστήματα | Δ. Καρδαράς |
Αμφ.Δεριγνύ, Β, Δο, Δ12 | 14:00-15:40 | 3ο ΛΟΧΡΗ (Μ-Ω) + ΠΛΗΡ + ΔΕΤ | Χρηματοοικονομική Λογιστική Ι | Δ. Χέβας |
Α, Χ, Υ1 | 14:00-15:40 | 3ο ΛΟΧΡΗ (Α-Λ) + ΠΛΗΡ + ΔΕΤ | Χρηματοοικονομική Λογιστική Ι | Α. Μπάλλας |
Δ23 | 14:00-15:40 | 7ο ΔΕΤ | Ανάλυση Επενδύσεων | Α. Ρεφενές |
Δ24 | 14:00-15:40 | 7ο ΟΙΚ + ΠΛΗΡ | Διεθνείς Νομισματικές Σχέσεις | Π. Κολιούση |
Α21, Α22, Α23 | 16:40-18:20 | 5ο Μ&Ε + ΟΙΚ + ΠΛΗΡ + ΟΔΕ + ΔΕΤ | Εταιρική Επικοινωνιακή Στρατηγική | Ε. Νικάνδρου - Δ. Λυμπερόπουλος - Α. Ευαγγελάτος |
Α24, Α25 | 16:40-18:20 | 3ο ΣΤΑΤ | Εισαγωγή στην Οικονομική Επιστήμη | Α. Λειβαδά |
Α31 | 16:40-18:20 | 7ο ΔΕΟΣ + ΟΔΕ | Διεθνής Νομισματική | Σ. Καλυβίτης |
Α44, Α47, Α48 | 16:40-18:20 | 5ο ΛΟΧΡΗ + ΔΕΟΣ + ΟΔΕ | Συμπεριφορική Χρηματοοικονομική | Ι. Κροκιδά |
Η/Υ 1 | 16:40-18:20 | 5ο ΟΔΕ | Επιχειρηματική Πληροφορική και Βάσεις Δεδομένων | Ξ. Μαμάκου |
Αμφ.Δεριγνύ, Δ12, Α, Β, Γ, Χ, Υ1, Δο, Δ22, Δ23, Δ24 | 17:20-19:00 | 7ο ΟΔΕ + ΠΛΗΡ + ΟΙΚ + ΣΤΑΤ | Λογιστική Κόστους | Σ. Κοέν |
Δ23, Δ24 | 19:20-21:00 | 7ο ΣΤΑΤ + 7ο ΛΟΧΡΗ + ΟΔΕ | Αναλογιστικά ΙΙ | Α. Ζυμπίδης |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΕΞΑΜΗΝO ΣΠΟΥΔΩΝ | ΜΑΘΗΜΑ | ΕΞΕΤΑΣΤΗΣ |
ΤΡΙΤΗ 8 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ | ||||
Αμφ.Δεριγνύ | 08:00-09:40 | 7ο ΟΔΕ | Χρηματοδοτική Διοίκηση ΙΙΙ | Κ. Κασιμάτης |
Α, Β, Γ, Χ, Υ1 | 08:00-09:40 | 1ο ΟΙΚ | Μαθηματικά για Οικονομολόγους Ι | Η. Φλυτζάνης |
Δ12 | 08:00-09:40 | 7ο ΠΛΗΡ + ΔΕΤ + ΟΙΚ | Ασύρματα Δίκτυα και Κινητές Επικοινωνίες | Β. Σύρης |
Δ23, Δ24 | 08:00-09:40 | 5ο ΔΕΤ | Ανάπτυξη και Αρχιτεκτονικές Πληροφοριακών Συστημάτων | Κ. Πραματάρη |
Α24, Α25, Α31, Α32 | 08:40-10:20 | 1ο Μ&Ε + ΣΤΑΤ | Εισαγωγή στη Διοίκηση Επιχειρήσεων | Ε. Νικάνδρου - Λ. Παναγιωτοπούλου |
Αμφ.Δεριγνύ, Α, Β, Γ, Χ, Υ1, Δ12, Δ22, Δ23 | 11:20-13:00 | 1ο ΟΔΕ | Ποσοτικές Μέθοδοι Ι (Γενικά Μαθηματικά για τη Διοίκηση των Επιχειρήσεων) | Π. Λορεντζιάδης |
Δο | 11:20-13:00 | 5ο ΠΛΗΡ + ΣΤΑΤ + ΟΔΕ | Τεχνητή Νοημοσύνη | Ι. Ανδρουτσόπουλος |
Α21, Α22, Α23, Α24, Α25, Α31, Α32, Α44 | 12:00-13:40 | 5ο ΟΙΚ + 7ο ΔΕΟΣ + ΠΛΗΡ + ΟΔΕ | Οικονομική της Εργασίας | Π. Κολιούση |
Αμφ.Δεριγνύ, Α, Β, Γ, Δ12, Δο | 14:40-16:20 | 3ο ΟΙΚ + ΠΛΗΡ + ΣΤΑΤ | Μικροοικονομική Θεωρία Ι | Κ. Γάτσιος |
Δ22, Δ23, Δ24 | 14:40-16:20 | 3ο Μ&Ε + ΟΙΚ | Λήψη Επιχειρηματικών Αποφάσεων | Π. Ρεπούσης |
Α21, Α22, Α23, Α24, Α25 | 15:20-17:00 | 1ο ΔΕΤ | Εισαγωγή στην Πληροφορική | Δ. Μητρόπουλος |
Η/Υ 1,2,3 | 14:40-16:20 | 5ο ΟΔΕ + 5ο ΛΟΧΡΗ + ΟΙΚ + ΠΛΗΡ (Α-Λ) | Λογιστικά Πληροφοριακά Συστήματα μέσω διαδικτύου | Ο. Βλησμάς |
Αμφ.Δεριγνύ, Α, Β, Γ, Χ, Υ1 | 18:00-19:40 | 7ο ΟΙΚ + 5ο ΔΕΟΣ | Τραπεζική Θεωρία και Πρακτική (Τραπεζική) | Σ. Παγκράτης |
Δο | 18:00-19:40 | 7ο Μ&Ε + ΟΙΚ | Αναλυτική Διαδικτύου | Π. Ρεπούσης |
Α21, Α22, Α23, Α24, Α25 | 18:40-20:20 | 3ο ΠΛΗΡ + ΣΤΑΤ + ΔΕΤ | Προγραμματισμός Υπολογιστών με C ++ | Γ. Παπαϊωάννου |
Α31, Α32, Α48 | 18:40-20:20 | 7ο ΔΕΤ + ΔΕΟΣ + ΣΤΑΤ | Επιχειρηματικότητα | Ε. Βουδούρη |
Η/Υ 1,2,3 | 18:00-19:40 | 5ο ΟΔΕ + 5ο ΛΟΧΡΗ + ΟΙΚ + ΠΛΗΡ (Μ-Ω) | Λογιστικά Πληροφοριακά Συστήματα μέσω διαδικτύου | Ο. Βλησμάς |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΕΞΑΜΗΝO ΣΠΟΥΔΩΝ | ΜΑΘΗΜΑ | ΕΞΕΤΑΣΤΗΣ |
ΤΕΤΑΡΤΗ 9 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ | ||||
Αμφ.Δεριγνύ, Δ12, Δ23, Δ24 | 08:00-09:40 | 5ο ΛΟΧΡΗ + 5ο ΟΙΚ + 5ο ΔΕΟΣ | Αγγλική Γλώσσα V - Επιχειρησιακή Αλληλογραφία & Επικοινωνία | Ε. Μπάλιου |
Δο | 08:00-09:40 | 5ο ΠΛΗΡ + 5ο ΣΤΑΤ + 5ο ΔΕΤ | Αγγλική Γλώσσα V - Επιχειρησιακή Αλληλογραφία & Επικοινωνία | Ε. Μπάλιου |
X | 08:00-09:40 | 5ο Μ&Ε | Αγγλική Γλώσσα V - Επιχειρησιακή Αλληλογραφία & Επικοινωνία | Κ. Καραγκούνη |
X | 08:00-09:40 | 5ο ΟΙΚ + 5ο ΔΕΟΣ + 5ο ΠΛΗΡ + 5ο ΣΤΑΤ + 5ο ΔΕΤ + 5ο Μ&Ε + 5ο ΟΔΕ | Γαλλική Γλώσσα V- Επιχειρησιακή Αλληλογραφία & Επικοινωνία | Γ. Βομπίρη |
X | 08:00-09:40 | 5ο ΟΙΚ + 5ο ΔΕΟΣ + 5ο ΠΛΗΡ + 5ο ΣΤΑΤ + 5ο ΔΕΤ + 5ο Μ&Ε + 5ο ΟΔΕ | Γερμανική Γλώσσα V- Επιχειρησιακή Αλληλογραφία & Επικοινωνία | Ι. Ζήκου |
Α24, Α25, Α31 ,Α32 | 08:00-09:40 | 7ο ΟΔΕ | Παίγνια Επιχειρηματικής Στρατηγικής | Μ. Ψιλούτσικου |
Αμφ.Δεριγνύ, Δο, Χ, Υ1 | 11:20-13:00 | 3ο ΟΔΕ (Α-Λ) + ΟΙΚ | Εμπορικό Δίκαιο Ι (Θεσμικά Θέματα Οργάνωσης των Επιχειρήσεων) | Χ. Ταρνανίδου |
Α, Β, Γ. Δ12 | 11:20-13:00 | 3ο ΟΔΕ (Μ-Ω) + ΟΙΚ | Εμπορικό Δίκαιο Ι (Θεσμικά Θέματα Οργάνωσης των Επιχειρήσεων) | Α. Κουλορίδας |
Δ22, Δ23, Δ24 | 11:20-13:00 | 7ο ΔΕΟΣ | Εξωτερικές Σχέσεις της Ε.Ε. | Σ. Μπλαβούκος |
Α23 | 11:20-13:00 | 5ο ΣΤΑΤ + ΔΕΟΣ + ΟΔΕ | Στατιστική κατά Bayes | Ν. Δεμίρης |
Α25 | 11:20-13:00 | 7ο Μ&Ε + ΟΙΚ | Σχεδιασμός Δημιουργικού και Διαφημιστικών Μηνυμάτων | Β. Σταθακόπουλος - Α. Ευαγγελάτος |
Α31, Α32 | 11:20-13:00 | 7ο ΛΟΧΡΗ + ΟΔΕ | Εναλλακτικές Επενδύσεις | Ι. Σαμαντάς |
Η/Υ 1,2,3 | 11:20-13:00 | 3ο ΔΕΤ | Ποσοτικές Μέθοδοι στην Οικονομία και την Διοίκηση ΙΙ | Η. Μπαλαφούτης |
H/Υ 1, 2, 3 | 14:20-16:00 | 3ο ΟΙΚ (Α-Λ) | Εφαρμογές Η/Υ | Σ. Παγκράτης - Γ. Χρόνης |
Αμφ.Δεριγνύ, Α, Β, Γ, Χ, Υ1, Δ12, Δ22, Δ23 | 14:40-16:20 | 1ο ΠΛΗΡ + 5ο ΟΔΕ + ΔΕΟΣ + ΟΙΚ + ΣΤΑΤ + ΛΟΧΡΗ | Εισαγωγή στον Προγραμματισμό Υπολογιστών | Α. Δημάκης |
Α22 | 14:40-16:20 | 7ο ΔΕΤ | Εφαρμοσμένη Μηχανική Μάθηση | Π. Λουρίδας |
H/Υ 1, 2, 3 | 17:40-19:20 | 3ο ΟΙΚ (Μ-Ω) | Εφαρμογές Η/Υ | Σ. Παγκράτης - Γ. Χρόνης |
Αμφ.Δεριγνύ, Α | 18:00-19:40 | 1ο ΛΟΧΡΗ (Α-Λ) | Στατιστική για Επιχειρήσεις | Π. Μερκούρης |
Β, Γ, Χ | 18:00-19:40 | 1ο ΛΟΧΡΗ (Μ-Ω) | Στατιστική για Επιχειρήσεις | Σ. Ψαράκης - Μ. Αϋφαντή |
Δ12 | 18:00-19:40 | 7ο ΠΛΗΡ | Ειδικά Θέματα Αλγορίθμων | Γ. Ζώης |
Δ23, Δ24 | 18:00-19:40 | 1ο ΔΕΟΣ | Χρηματοοικονομική Λογιστική | Ε. Δεμοιράκος |
Α24, Α25, Α31, Α32 | 18:00-19:40 | 5ο ΟΔΕ + ΔΕΟΣ + ΟΙΚ | Διοίκηση Ανθρωπίνων Πόρων | Η. Καπουτσής |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΕΞΑΜΗΝO ΣΠΟΥΔΩΝ | ΜΑΘΗΜΑ | ΕΞΕΤΑΣΤΗΣ |
ΠΕΜΠΤΗ 10 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ | ||||
Αμφ.Δεριγνύ, Δο, Χ, Υ1 | 08:00-09:40 | 3ο ΔΕΟΣ | Μικροοικονομική ΙΙ | Κ. Ρουμανιάς |
Δ22, Δ23, Δ24 | 08:00-09:40 | 5ο ΛΟΧΡΗ | Τραπεζική Χρηματοοικονομική | K. Δράκος |
Α22, Α23, Α24, Α25 | 08:00-09:40 | 7ο Μ&Ε + ΟΙΚ + ΠΛΗΡ | Διοίκηση Ποιότητας και Αλλαγών | Μ. Βακόλα |
Α31 | 08:00-09:40 | 7ο ΔΕΤ + 7ο ΟΔΕ + ΔΕΟΣ | Συστήματα Διαχείρισης Επιχειρησιακών Πόρων | Γ. Ιωάννου |
Η/Υ 1,2,3 | 09:00-10:20 | 1ο ΟΙΚ | Εισαγωγή στους Η/Υ | Γ. Χρόνης |
Αμφ.Δεριγνύ, Δ12, Α, Β, Γ, Χ, Υ1 | 11:20-13:00 | 3ο Μ&Ε + ΠΛΗΡ + ΔΕΤ + ΣΤΑΤ + ΔΕΟΣ + ΟΙΚ | Διαφήμιση | Φ. Κοκκινάκη - Α. Ευαγγελάτος |
Δο, Δ24 | 11:20-13:00 | 5ο ΔΕΤ + ΠΛΗΡ + ΟΙΚ | Οργανωσιακή Ψυχολογία | Γ. Νικολάου |
Α21, Α22, Α23, Α24 | 18:00-19:40 | 1ο ΣΤΑΤ + ΟΔΕ + Μ&Ε | Εισαγωγή στον Προγραμματισμό με R | Ι. Ντζούφρας |
Α25, Α31, Α32, Α44 | 11:20-13:00 | 5ο ΟΔΕ | Αγορές Χρήματος και Αξιογράφων Σταθερού Εισοδήματος | Γ. Κουρέτας |
Η/Υ 1,2,3 | 12:00-13:40 | 3ο ΛΟΧΡΗ (Α-Κλ) + ΟΔΕ + ΟΙΚ | Στοιχεία Ανάπτυξης Επιχειρησιακών Λύσεων με τη Βοήθεια της Πληροφορικής | Ξ. Καρταλά |
Αμφ.Δεριγνύ, Α, Β, Γ | 14:40-16:20 | 1ο ΔΕΤ | Λογιστική Ι | Ν. Καραμπίνης |
Δ22, Δ23, Δ24, Δο | 14:40-16:20 | 5ο ΟΙΚ | Δίκαιο και Οικονομικά | Β. Καραπάνου |
Α22, Α24, Α25, Α31, Α32 | 14:40-16:20 | 5ο Μ&Ε + 5ο ΟΔΕ + ΟΙΚ | Πληροφοριακά Συστήματα Διοίκησης | Ν. Πουλούδη - Α. Πουλυμενάκου |
Α48 | 14:40-16:20 | 7ο ΣΤΑΤ | Οικονομετρία | Α. Λειβαδά - Ι. Βρόντος |
Η/Υ 1,2,3 | 15:20-17:00 | 3ο ΛΟΧΡΗ (Κο-Ρ) + ΟΔΕ + ΟΙΚ | Στοιχεία Ανάπτυξης Επιχειρησιακών Λύσεων με τη Βοήθεια της Πληροφορικής | Ξ. Καρταλά |
Αμφ.Δεριγνύ, Α, Β, Γ, Χ, Δο, Δ12 | 18:00-19:40 | 5ο ΔΕΟΣ + 7ο ΟΙΚ | Οικονομικά του Περιβάλλοντος (Οικονομική του Περιβάλλοντος και των Φυσικών Πόρων) | Φ. Κουντούρη |
Δ24 | 18:00-19:40 | 7ο ΔΕΤ + 7ο ΠΛΗΡ + ΣΤΑΤ | Συνδυαστική Βελτιστοποίηση | Γ. Μούρτος |
Α24 | 18:00-19:40 | 3ο ΣΤΑΤ | Εισαγωγή στη Μηχανογραφημένη Λογιστική και Χρηματοοικονομική | Ε. Βρέντζου |
Α31, Α32, Α48 | 18:00-19:40 | 7ο Μ&Ε + 7ο ΟΔΕ + ΟΙΚ | Βιομηχανικό Β2Β Μάρκετινγκ | Κ. Ήντουνας |
Η/Υ 1,2,3 | 18:40-20:20 | 3ο ΛΟΧΡΗ (Σ-Ω) + ΟΔΕ + ΟΙΚ | Στοιχεία Ανάπτυξης Επιχειρησιακών Λύσεων με τη Βοήθεια της Πληροφορικής | Ξ. Καρταλά |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΕΞΑΜΗΝO ΣΠΟΥΔΩΝ | ΜΑΘΗΜΑ | ΕΞΕΤΑΣΤΗΣ |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 11 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ | ||||
Α, Β, X | 08:00-09:40 | 1ο ΛΟΧΡΗ (Α-Λ) | Αρχές Χρηματοοικονομικής Λογιστικής | Α. Παπαδάκη |
Δ12, Δ22, Δ23, Δ24 | 08:00-09:40 | 1ο ΛΟΧΡΗ (Μ-Ω) | Αρχές Χρηματοοικονομικής Λογιστικής | Δ. Γκίκας - Ο. Παυλοπούλου |
Α21, Α22, Α23, Α24 | 08:40-10:20 | 1ο ΔΕΟΣ + ΠΛΗΡ | Μικροοικονομική Ι | Γ. Οικονομίδης |
Α31, Α32, Α44, Α47 | 08:40-10:20 | 5ο ΠΛΗΡ + 5ο ΟΔΕ | Αξιολόγηση Επενδύσεων με Εφαρμογές στη Πληροφορική | Ε. Μαγείρου |
* | 08:00-09:40 | 7ο ΔΕΤ | Ανάπτυξη Προσωπικών Ικανοτήτων | Γ. Νικολάου |
Αμφ.Δεριγνύ, Δ22, Δ23, Δ24 | 11:20-13:00 | 7ο ΟΔΕ | Οργανωσιακή Συμπεριφορά | Α. Λαμπάκη |
Α, Β, Χ | 11:20-13:00 | 1ο ΠΛΗΡ + ΔΕΟΣ + ΟΔΕ | Εισαγωγή στην Επιστήμη Υπολογιστών | Ι. Κουτσόπουλος |
Γ, Δο | 11:20-13:00 | 7ο ΛΟΧΡΗ + ΔΕΟΣ + ΟΙΚ | Ελεγκτική (Ελεγκτική Ι) | Α. Μπάλλας |
Δ12 | 11:20-13:00 | 5ο ΔΕΟΣ | Θεωρία Παιγνίων και Εφαρμογές | Λ. Πεχλιβάνος |
Α21, Α22, Α23, Α24, Α25, Α31, Α32, Α44, Α47 | 12:00-13:40 | 3ο ΟΙΚ + ΠΛΗΡ + ΣΤΑΤ | Μακροοικονομική Θεωρία Ι | Ε. Βασιλάτος |
Αμφ.Δεριγνύ, Δ22, Δ23, Δ24, Υ1 | 14:40-16:20 | 3ο ΟΔΕ (Α-Ω) + ΟΙΚ | Οργάνωση και Διοίκηση Επιχειρήσεων Ι | Α. Ιωαννίδης - Δ.Μανωλόπουλος |
Α, Β, Γ, Χ, Δο, Δ12 | 14:40-16:20 | 1ο Μ&Ε + ΟΙΚ + ΠΛΗΡ + ΟΔΕ + ΔΕΟΣ | Ψυχολογία | Ε. Αποσπόρη - Φ. Κοκκινάκη |
Α21, Α22, Α23 | 15:20-17:00 | 3ο ΔΕΤ + ΔΕΟΣ + ΟΙΚ + ΠΛΗΡ | Οργανωσιακή Συμπεριφορά και Ηγεσία | Β. Αγαπητού |
Α25, Α31 | 15:20-17:00 | 7ο ΔΕΟΣ + 7ο ΛΟΧΡΗ + ΟΔΕ | Μαθηματική Οικονομική | Σ. Βασιλάκης |
Α32 | 15:20-17:00 | 7ο ΠΛΗΡ + ΟΙΚ + ΔΕΟΣ + Μ&Ε | Δημιουργία και Χρήση Ψηφιακού Εκπαιδευτικού Υλικού | Α. Ανδρούτσος |
Α44, Α47, Α48 | 15:20-17:00 | 5ο ΣΤΑΤ + ΠΛΗΡ + ΟΔΕ | Γενικευμένα Γραμμικά Μοντέλα | Ι. Βρόντος - Ν. Δεμίρης |
Αμφ.Δεριγνύ, Δ12, Δ22, Δ23, Δ24, Δο | 18:00-19:40 | 3ο ΔΕΟΣ | Χρηματοδοτική | Ν. Τοπάλογλου |
Γ, Χ, Υ1 | 18:00-19:40 | 7ο Μ&Ε+ ΔΕΟΣ | Διοίκηση Διεθνών Επιχειρήσεων | Δ. Μανωλόπουλος |
H/Y 1,2,3 | 18:00-19:40 | 5ο ΣΤΑΤ + ΠΛΗΡ + ΟΔΕ | Γενικευμένα Γραμμικά Μοντέλα | Ι. Βρόντος - Ν. Δεμίρης |
Α21, Α22, Α23, Α24, Α25, Α31, Α32 | 18:40-20:20 | 5ο ΟΙΚ + ΔΕΤ | Αξιολόγηση Επενδύσεων | Η. Τζαβαλής |
Α44 | 18:40-20:20 | 7ο ΔΕΤ + 7ο ΟΔΕ + ΣΤΑΤ | Επιχειρηματική Ευφυΐα και Ανάλυση Μεγάλων Δεδομένων | Δ. Χατζηαντωνίου |
Α47, Α48 | 18:40-20:20 | 7ο ΟΔΕ | Αποτίμηση Επιχειρήσεων | Σ. Σπηλιώτη |
|
|
|
|
|
* Στο μάθημα «Ανάπτυξη Προσωπικών Ικανοτήτων» δεν θα πραγματοποιηθούν γραπτές εξετάσεις καθώς στο μάθημα υπάρχει απαλλακτική εργασία. | ||||
|
|
|
|
|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΕΞΑΜΗΝO ΣΠΟΥΔΩΝ | ΜΑΘΗΜΑ | ΕΞΕΤΑΣΤΗΣ |
ΔΕΥΤΕΡΑ 14 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ | ||||
Αμφ.Δεριγνύ, Α, Β, Γ, Χ, Δο, Δ12 | 08:00-09:40 | 3ο ΟΔΕ (Α-Ω) + ΔΕΟΣ | Εισαγωγή στη Χρηματοοικονομική Λογιστική (Λογιστική Ι) | Ε. Δεδούλης |
Α21, Α22, Α23 | 08:40-10:20 | 3ο ΟΙΚ + ΔΕΟΣ + ΠΛΗΡ + ΟΔΕ | Οικονομική Ιστορία της Ελλάδος | Γ. Αλογοσκούφης |
Α24, Α25 | 08:40-10:20 | 7ο ΔΕΤ | Στοχαστική Μοντελοποίηση και Προσομοίωση | Γ. Μούρτος - Γ. Λεκάκος |
Α31 | 08:40-10:20 | 7ο Μ&Ε + ΠΛΗΡ + ΟΔΕ + ΟΙΚ | Συμβουλευτική των Επιχειρήσεων | Ε. Γαλανάκη - Λ. Παναγιωτοπούλου |
Αμφ.Δεριγνύ, Δ12, Α, Β, Γ, Χ, Υ1, Δο | 11:20-13:00 | 1ο ΟΙΚ + 1ο Μ&Ε | Εισαγωγή στην Οικονομική Ανάλυση Ι | Ε. Ζαχαριάς |
Δ22, Δ23, Δ24 | 11:20-13:00 | 5ο ΛΟΧΡΗ + ΔΕΤ | Ανάλυση και Διαχείριση Χαρτοφυλακίου | Γ. Λελεδάκης |
Α21, Α22 | 12:00-13:40 | 7ο ΔΕΟΣ + ΣΤΑΤ | Διαχείριση Χαρτοφυλακίου | Ν. Τοπάλογλου |
Α25 | 12:00-13:40 | 7ο ΠΛΗΡ + ΟΔΕ | Οικονομικά των Δικτύων | Γ. Σταμούλης |
Α32 | 12:00-13:40 | 7ο ΔΕΤ | Ανάλυση Κοινωνικών Δικτύων - Social Networκ Analytics | Δ. Πουρναράκης |
Α48 | 12:00-13:40 | 7ο ΣΤΑΤ | Στοχαστικές Διαδικασίες ΙΙ | Α. Γιαννακόπουλος - Μ. Ζαζάνης |
Αμφ.Δεριγνύ, Α, Β, Γ, Χ | 14:40-16:20 | 1ο ΠΛΗΡ | Μαθηματικά Ι | Σ. Τουμπής |
Δ12, Δο | 14:40-16:20 | 7ο ΛΟΧΡΗ + 7ο ΟΔΕ + ΠΛΗΡ | Λογιστική των Χρηματοδοτικών Εργαλείων | Γ. Σιουγλέ |
Α22 | 15:20-17:00 | 7ο ΔΕΤ + ΟΔΕ | Ανάλυση και Σχεδιασμός Συστημάτων Διανομής και Μεταφορών | Κ. Ανδρουτσόπουλος |
Α24, Α25 | 15:20-17:00 | 7ο ΟΙΚ | Χρηματοοικονομικά Θέματα | Π. Σακελλάρης |
Α31, Α32, Α44 | 15:20-17:00 | 3ο ΣΤΑΤ + ΟΔΕ | Δημογραφική Στατιστική | Α. Κωστάκη |
Αμφ.Δεριγνύ, Δ12, Α, Β, Γ, Χ, Υ1, Δο, Δ22 | 18:00-19:40 | 5ο ΟΙΚ + ΟΔΕ + ΠΛΗΡ | Ιστορία Οικονομικής Σκέψης | Α.Βλάχου |
Α21, Α22, Α23, Α24, Α25, Α31 | 18:40-20:20 | 5ο ΔΕΟΣ | Ιστορία Οικονομικών Θεωριών | Ε. Διοικητόπουλος |
Α44, Α47, Α48 | 18:40-20:20 | 5ο ΟΔΕ | Ρυθμιστικά Θέματα Εποπτείας και Λειτουργίας της Κεφαλαιαγοράς και Εταιρικής Διακυβέρνησης | Χ. Ταρνανίδου |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΕΞΑΜΗΝO ΣΠΟΥΔΩΝ | ΜΑΘΗΜΑ | ΕΞΕΤΑΣΤΗΣ |
ΤΡΙΤΗ 15 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ | ||||
Α, Β, Γ, Χ, Υ1 | 08:00-09:40 | 3ο ΠΛΗΡ + ΣΤΑΤ + ΔΕΟΣ + ΟΔΕ | Υπολογιστικά Μαθηματικά | Π. Βασσάλος - Δ. Τριανταφύλλου |
Α31 | 08:00-09:40 | 7ο Μ&Ε | Σχεδιασμός και Ανάπτυξη Διαδικτυακών Εφαρμογών | Δ. Δρόσος |
Α44 | 08:00-09:40 | ΕΕ ΟΔΕ | Χρηματοοικονομικό Δίκαιο | Α. Κουλορίδας |
Η/Υ 1, 2, 3 | 09:00-10:40 | 1ο ΛΟΧΡΗ | Εφαρμοσμένη Πληροφορική | Γ. Χαλαμανδάρης - Κ. Βασιλειάδης |
Χ, Δ22, Δ23, Δ24 | 11:20-13:00 | 5ο ΟΔΕ | Φορολογία Εισοδήματος Φυσικών και Νομικών Προσώπων | Κ. Χαλέβας |
Δ12 | 11:20-13:00 | 1ο ΔΕΤ | Εισαγωγή στη Διοίκηση Επιχειρήσεων | Ι. Σπανός |
Α21, Α22, Α23 | 11:20-13:00 | 7ο ΠΛΗΡ + ΟΔΕ | Μεταγλωττιστές | Β. Καλογεράκη |
Α31 | 11:20-13:00 | 5ο ΛΟΧΡΗ + ΔΕΟΣ + ΟΔΕ | Μικροδομή Χρηματοοικονομικών Αγορών | Γ. Χαλαμανδάρης |
Η/Υ 1, 2, 3 | 13:20-15:40 | 1ο Μ&Ε (Α-Λ) + ΔΕΟΣ | Εισαγωγή στην Πληροφορική | Η. Μπαλαφούτης |
Αμφ.Δεριγνύ, Δ12, Δο, Δ22 | 14:40-16:20 | 3ο ΔΕΤ + Μ&Ε + ΣΤΑΤ + ΟΙΚ | Βάσεις Δεδομένων | Δ. Χατζηαντωνίου |
Α, Β, Γ, Χ, Υ1 | 14:40-16:20 | 1ο ΟΔΕ (A-Ω) + ΠΛΗΡ | Αστικό Δίκαιο (Αστικό Δίκαιο Ι) | Ε. Τρούλη |
Α21, Α22, Α23 | 14:40-16:20 | 3ο ΛΟΧΡΗ | Διοίκηση Ανθρωπίνου Δυναμικού | Ε. Γαλανάκη |
Α44, Α47, Α48 | 14:40-16:20 | 5ο ΣΤΑΤ | Εισαγωγή στην Επιχειρησιακή Έρευνα | Ε. Κυριακίδης |
Η/Υ 1, 2, 3 | 16:40-18:20 | 1ο Μ&Ε (Μ-Ω) + ΔΕΟΣ | Εισαγωγή στην Πληροφορική | Η. Μπαλαφούτης |
Α, Β, Γ | 08:00-09:40 | 1ο ΣΤΑΤ | Μαθηματικός Λογισμός Ι | Α. Ζυμπίδης |
Α21 | 18:00-19:40 | 3ο ΟΙΚ + 7ο ΛΟΧΡΗ | Μαθηματικά για Οικονομολόγους ΙΙΙ | Σ. Αρβανίτης |
Α25 | 18:00-19:40 | 7ο ΔΕΤ + 7ο ΟΔΕ | Διαχείριση Πληροφοριακών Πόρων | Ν. Πουλούδη |
Α31, Α44 | 18:00-19:40 | 5ο ΠΛΗΡ | Στατιστική στην Πληροφορική | Α. Δημάκης |
Δ22, Δ23, Δ24 | 19:00-20:40 | 3ο Μ&Ε | Λογιστική Ι | Χ. Τζόβας |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΕΞΑΜΗΝO ΣΠΟΥΔΩΝ | ΜΑΘΗΜΑ | ΕΞΕΤΑΣΤΗΣ |
ΤΕΤΑΡΤΗ 16 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ | ||||
Β, Χ, Υ1 | 08:00-09:40 | 7ο ΟΙΚ | Ανάλυση Χρηματαγορών και Κεφαλαιαγορών | Ι. Δενδραμής |
Δ12 | 08:00-09:40 | 7ο ΔΕΤ + 7ο Μ&Ε + ΟΔΕ | Θέματα Στρατηγικής και Καινοτομίας | Ι. Σπανός |
Α21, Α22, Α23 | 08:00-09:40 | 7ο ΛΟΧΡΗ + ΔΕΟΣ + ΟΔΕ | Χρηματοοικονομικά της Ναυτιλίας | Ε. Καβουσανός |
Α31, Α32, Α44 | 09:00-10:40 | 1ο ΔΕΟΣ + ΣΤΑΤ + ΟΙΚ | Οικονομικό Δίκαιο | Α. Πλιάκος |
Η/Υ 1, 2, 3 | 09:00-10:40 | 7ο ΟΔΕ + ΟΙΚ | Εφαρμογές Επιχειρηματικής Πληροφορικής | Ξ. Μαμάκου |
Α, Β, Χ | 11:20-13:00 | 7ο ΟΔΕ + ΔΕΟΣ + ΟΙΚ + ΠΛΗΡ | Στρατηγικός Σχεδιασμός Μάρκετινγκ | Γ. Σιώμκος - Α. Σταυριανέα |
Δ12 | 11:20-13:00 | 7ο Μ&Ε + 5ο ΛΟΧΡΗ + ΟΙΚ + ΔΕΟΣ | Μάρκετινγκ Υπηρεσιών | Κ. Καραντινού |
Δ22, Δ23, Δ24 | 11:20-13:00 | 5ο ΔΕΤ + ΠΛΗΡ + ΟΙΚ | Διοίκηση Επιχειρήσεων και Τεχνολογία | Γ. Δουκίδης |
Α22, Α23, Α24, Α25 | 12:00-13:40 | 3ο ΔΕΟΣ | Μακροοικονομική ΙΙ | Δ. Χριστόπουλος |
Αμφ.Δεριγνύ, Α, Β, Γ, Υ1 | 14:40-16:20 | 5ο ΟΙΚ + 5ο Μ&Ε | Οικονομική των Επιχειρήσεων | Χ. Γκενάκος |
Χ | 14:40-16:20 | 5ο ΣΤΑΤ + ΟΔΕ + ΔΕΤ | Στατιστικός Έλεγχος Ποιότητας | Σ. Ψαράκης |
Δ12 | 14:40-16:20 | 7ο ΠΛΗΡ | Αλληλεπίδραση Ανθρώπου - Υπολογιστή | Ι. Ανδρουτσόπουλος |
Δ22, Δ23, Δ24 | 14:40-16:20 | 5ο ΔΕΤ + 5ο ΛΟΧΡΗ + 5ο ΟΔΕ + Μ&Ε + ΟΙΚ + ΔΕΟΣ | Διοίκηση Έργων και Προγραμμάτων | Κ. Ανδρουτσόπουλος |
Δο | 17:00-18:40 | 7ο ΟΙΚ +7ο ΟΔΕ +7ο ΔΕΟΣ +7ο ΠΛΗΡ +7ο ΛΟΧΡΗ +7ο Μ&Ε +7ο ΣΤΑΤ +7ο ΔΕΤ | Εισαγωγή στη Διδακτική Μεθοδολογία-Αναλυτικά Προγράμματα | Β. Μπρίνια |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΕΞΑΜΗΝO ΣΠΟΥΔΩΝ | ΜΑΘΗΜΑ | ΕΞΕΤΑΣΤΗΣ |
ΠΕΜΠΤΗ 17 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ | ||||
* |
| 6ο ΣΤΑΤ + ΟΙΚ | Προσομοίωση | Π. Δελλαπόρτας |
** |
| 8ο ΠΛΗΡ | Τεχνολογική Καινοτομία και Επιχειρηματικότητα | Θ. Αποστολόπουλος - Α. Καραγιαννάκη |
Αμφ.Δεριγνύ, Δ12, Δο, Δ22, Δ23, Δ24 | 08:00-09:40 | 4ο ΛΟΧΡΗ + ΔΕΤ | Λογιστική Κόστους | Ο. Βλησμάς |
Α, Β, Γ, Χ | 08:00-09:40 | 2ο ΠΛΗΡ + ΟΔΕ | Μαθηματικά ΙΙ | Π. Κατερίνης |
Α31 | 08:00-09:40 | 6ο ΟΔΕ + ΣΤΑΤ | Διαχείριση Επενδύσεων | Α. Δράκος |
Α32 | 08:00-09:40 | 8ο ΣΤΑΤ + ΔΕΟΣ | Προχωρημένες Μέθοδοι Δειγματοληψίας | Π. Μερκούρης |
Α44 | 08:00-09:40 | 8ο ΔΕΤ | Συστήματα Διαχείρισης Μεγάλων Δεδομένων | Δ. Χατζηαντωνίου |
Α48 | 08:00-09:40 | 8ο Μ&Ε | Ψηφιακή Καινοτομία και Επιχειρηματικότητα | Α. Καραγιαννάκη |
Α21, Α22 | 10:20-12:00 | 6ο Μ&Ε + ΣΤΑΤ + ΔΕΟΣ + ΟΙΚ | Ψηφιακό Μάρκετινγκ | Δ. Δρόσος |
Α23, Α24, Α25 | 10:20-12:00 | 6ο ΔΕΤ + ΔΕΟΣ | Επιχειρησιακή Πολιτική και Στρατηγική | Ε. Βουδούρη |
Αμφ.Δεριγνύ, Δ12, Γ | 11:20-13:00 | 4ο ΣΤΑΤ + 6ο ΛΟΧΡΗ + 8ο ΛΟΧΡΗ + ΟΔΕ + ΟΙΚ | Αναλογιστικά Ι | Α. Ζυμπίδης |
Δ22, Δ23, Δ24 | 11:20-13:00 | 6ο ΠΛΗΡ + ΟΙΚ | Επιχειρησιακή Έρευνα | Α. Δημάκης |
Α31, Α32, Α44 | 11:20-13:00 | 6ο ΔΕΟΣ + ΟΔΕ | Συγκριτική Πολιτική και Διακυβέρνηση | Γ. Παγουλάτος |
Α48 | 11:20-13:00 | 8ο ΟΔΕ | Τραπεζική Διοικητική | Γ. Κουρέτας |
Δο | 13:40-15:20 | 8ο ΟΙΚ + 8ο ΟΔΕ + 8ο Μ&Ε + 8ο ΠΛΗΡ + 8ο ΛΟΧΡΗ + 8ο ΔΕΟΣ + 8ο ΔΕΤ + 8ο ΣΤΑΤ | Εισαγωγή στους Η/Υ - Παιδαγωγικές Εφαρμογές στην Εκπαίδευση | Α. Ανδρούτσος |
Α, Β, Γ | 16:00-17:40 | 4ο ΛΟΧΡΗ + 4ο ΟΔΕ + 4ο Μ&Ε + 4ο ΟΙΚ + 4ο ΔΕΟΣ + 4ο ΣΤΑΤ + 4ο ΠΛΗΡ + 4ο ΔΕΤ | Αγγλική Γλώσσα IV – Ενδιάμεσα Επιχειρησιακά Αγγλικά Μέρος Β | Κ. Καραγκούνη |
Α | 16:00-17:40 | 4ο ΟΔΕ + 4ο Μ&Ε + 4ο ΟΙΚ + 4ο ΔΕΟΣ + 4ο ΣΤΑΤ + 4ο ΠΛΗΡ + 4ο ΔΕΤ | Γαλλική Γλώσσα IV – Ενδιάμεσα Επιχειρησιακά Γαλλικά Μέρος Β | Γ. Βομπίρη |
Α | 16:00-17:40 | 4ο ΟΔΕ + 4ο Μ&Ε + 4ο ΟΙΚ + 4ο ΔΕΟΣ + 4ο ΣΤΑΤ + 4ο ΠΛΗΡ + 4ο ΔΕΤ | Γερμανική Γλώσσα IV– Ενδιάμεσα Επιχειρησιακά Γερμανικά Μέρος Β | Ι. Ζήκου |
Δ12 | 18:20-20:00 | 8ο ΟΙΚ + 8ο ΟΔΕ + 8ο Μ&Ε + 8ο ΠΛΗΡ + 8ο ΛΟΧΡΗ + 8ο ΔΕΟΣ + 8ο ΔΕΤ + 8ο ΣΤΑΤ | Γενική και Εξελικτική Ψυχολογία | Ι. Βουκελάτου |
|
|
|
|
|
*Δεν διενεργούνται εξετάσεις στο μάθημα «Προσομοίωση», οι φοιτητές υποβάλλουν εργασίες. | ||||
**Δεν διενεργούνται εξετάσεις στο μάθημα «Τεχνολογική Καινοτομία και Επιχειρηματικότητα», οι φοιτητές υποβάλλουν εργασίες. | ||||
|
|
|
|
|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΕΞΑΜΗΝO ΣΠΟΥΔΩΝ | ΜΑΘΗΜΑ | ΕΞΕΤΑΣΤΗΣ |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 18 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ | ||||
Χ, Υ1 | 08:00-09:40 | 8ο ΟΙΚ + 8ο ΟΔΕ + 8ο Μ&Ε + 8ο ΛΟΧΡΗ + 8ο ΔΕΟΣ + 8ο ΔΕΤ + 8ο ΣΤΑΤ | Ειδική Διδακτική Μεθοδολογία - Διδακτική Οικονομικών Μαθημάτων | Β. Μπρίνια |
Α44 | 08:00-09:40 | 8ο ΟΙΚ + 8ο ΟΔΕ + 8ο Μ&Ε + 8ο ΠΛΗΡ + 8ο ΛΟΧΡΗ + 8ο ΔΕΟΣ + 8ο ΔΕΤ + 8ο ΣΤΑΤ | Ειδική Διδακτική Μεθοδολογία - Διδακτική Πληροφορικής | A. Ανδρούτσος |
Α21, Α22, Α23, Α24 | 10:00-11:40 | 8ο ΔΕΟΣ + 8ο ΟΙΚ + ΟΔΕ | Πολιτική Οικονομία της Ε.Ε. | Γ. Παγουλάτος |
Α25, Α31,Α32 | 10:00-11:40 | 8ο Μ&Ε + ΟΙΚ | Τουριστικό Μάρκετινγκ | Κ. Καραντινού |
Αμφ.Δεριγνύ, Α, Β, Γ, Χ, Υ1, Δο, Δ12, Δ22, Δ23, Δ24 | 10:40-12:20 | 4ο ΟΔΕ | Μικροοικονομική ΙΙ | Κ. Μπουρλάκης |
Α21 | 13:20-15:00 | 6ο ΟΔΕ + 8ο ΟΔΕ | Διαδίκτυο και Επιχειρηματικά Πληροφοριακά Συστήματα | Δ. Καρδαράς |
Α22, Α23, Α24, Α25 | 13:20-15:00 | 6ο ΛΟΧΡΗ + ΟΙΚ + ΟΔΕ | Χρηματοοικονομικά Ακίνητης Περιουσίας | Α. Τσεκρέκος |
Α31 | 13:20-15:00 | 8ο ΠΛΗΡ + ΣΤΑΤ | Μηχανική Μάθηση | Π. Μαλακασιώτης |
Αμφ.Δεριγνύ, Α, Β, Γ, Χ, Υ1, Δ12, Δ22, Δ23, Δ24 | 14:00-15:40 | 4ο ΟΙΚ | Διεθνής Οικονομική | Γ. Αλογοσκούφης |
Α21, Α22 | 16:40-18:20 | 6ο ΠΛΗΡ + ΣΤΑΤ + ΟΙΚ + ΟΔΕ | Δίκτυα Υπολογιστών | Γ. Σταμούλης |
Α23, Α24 | 16:40-18:20 | 6ο ΟΔΕ + 8ο ΟΔΕ + ΠΛΗΡ | Στρατηγικό Ηλεκτρονικό Μάρκετινγκ | Χ. Πατσιούρας |
Α31, Α32 | 16:40-18:20 | 6ο ΔΕΤ | Διοίκηση Διεθνών Επιχειρήσεων | Ι. Δεληγιάννη |
Αμφ.Δεριγνύ, Γ, Χ, Υ1, Δ12 | 17:20-19:00 | 2ο ΛΟΧΡΗ | Μικροοικονομική Θεωρία Ι | Φ. Μακαντάση - Β. Μπαγέρη |
Α, Β | 17:20-19:00 | 4ο Μ&Ε | Λογιστική ΙΙ | Χ. Τζόβας |
Δ22, Δ23, Δ24 | 17:20-19:00 | 2ο ΣΤΑΤ | Γραμμική Άλγεβρα ΙΙ | Ν. Φράγκος |
Α48 | 19:00-20:40 | 8ο ΟΙΚ + 8ο ΟΔΕ + 8ο Μ&Ε + 8ο ΠΛΗΡ + 8ο ΛΟΧΡΗ + 8ο ΔΕΟΣ + 8ο ΔΕΤ + 8ο ΣΤΑΤ | Ποιότητα στην Εκπαίδευση και τη Διδασκαλία | Ε. Σφακανιάκη |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΕΞΑΜΗΝO ΣΠΟΥΔΩΝ | ΜΑΘΗΜΑ | ΕΞΕΤΑΣΤΗΣ |
ΔΕΥΤΕΡΑ 21 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ | ||||
Α, Β, Γ, Χ, Υ1, Δο, Δ12, Δ22, Δ23, Δ24 | 08:00-09:40 | 2ο ΟΔΕ | Ποσοτικές Μέθοδοι ΙΙ (Στατιστική για τη Διοίκ. Επιχειρήσεων) | Π. Λορεντζιάδης |
Α21, Α22, Α23, Α24, Α32 | 08:40-10:20 | 4ο ΟΙΚ | Επιχειρηματικότητα | Ι. Πεπελάση |
Α25, Α31 | 08:40-10:20 | 8ο ΠΛΗΡ + ΟΙΚ + ΟΔΕ | Επαλήθευση, Επικύρωση και Συντήρηση Λογισμικού | Ν. Μαλεύρης |
Α47, Α48 | 08:40-10:20 | 8ο ΔΕΤ | Ψηφιακή Καινοτομία & Επιχειρηματικότητα | Γ. Δουκίδης |
Η/Υ 1, 2, 3 | 10:00-11:40 | 6ο ΔΕΟΣ | Εφαρμογές Πληροφορικής ΙΙ | Ε. Βραχνός |
Αμφ.Δεριγνύ, Α, Β, Γ, Δο, Δ12 | 11:20-13:00 | 2ο ΔΕΤ | Ποσοτικές Μέθοδοι στην Οικονομία και στη Διοίκηση Ι | Μ. Ζαχαριάδης |
Χ, Υ1, Δ22 | 11:20-13:00 | 6ο ΟΙΚ + ΠΛΗΡ + ΟΔΕ | Θεωρία Οικονομικής Πολιτικής | Ε. Βασιλάτος |
Δ23, Δ24 | 11:20-13:00 | 6ο ΣΤΑΤ | Ανάλυση Δεδομένων | Ι. Ντζούφρας - Ξ. Πεντελή |
Α21, Α23, Α24, Α25 | 12:00-13:40 | 6ο ΛΟΧΡΗ + ΠΛΗΡ | Εισαγωγή στην Οικονομετρία | Λ. Ρομπόλης |
Α22, Α31, Α32 | 12:00-13:40 | ΕΕ ΟΔΕ | Ειδικά Θέματα Διοίκησης Παραγωγής και Υπηρεσιών | Π. Μανιάτης |
Αμφ.Δεριγνύ, Α, Β, Δο, Δ12 | 14:40-16:20 | 2ο Μ&Ε | Εισαγωγή στην Οικονομική Ανάλυση ΙΙ | Β. Πατσουράτης |
Χ, Υ1, Δ22, Δ23, Δ24 | 14:40-16:20 | 4ο ΔΕΤ | Αλγόριθμοι και Δομές Δεδομένων | Π. Λουρίδας |
Α21, Α22, Α23, Α24, Α25 | 15:20-17:00 | 6ο ΠΛΗΡ + ΟΔΕ | Τεχνολογία Λογισμικού | Ν. Διαμαντίδης |
Α31, Α32, Α44 | 15:20-17:00 | 8ο ΛΟΧΡΗ + 8ο ΟΔΕ | Ηλεκτρονικό Επιχειρείν | Α. Βρεχόπουλος |
Αμφ.Δεριγνύ, Δο, Δ12. Δ24 | 18:00-19:40 | 2ο OIK | Εισαγωγή στην Οικονομική Ανάλυση ΙΙ | Α. Μιαούλη |
Α, Χ, Υ1 | 18:00-19:40 | 4ο ΣΤΑΤ + ΟΙΚ | Δειγματοληψία | Ι. Παπαγεωργίου |
Α47, Α48 | 18:00-19:40 | 6ο ΔΕΤ + ΠΛΗΡ | Τεχνολογία Λογισμικού στην Πράξη | Δ. Σπινέλλης |
Α21, Α22, Α23, Α24, Α25, Α31 | 18:40-20:20 | 6ο ΟΔΕ + ΟΙΚ | Έρευνα Μάρκετινγκ | Γ. Σιώμκος - Μ. Ψιλούτσικου |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΕΞΑΜΗΝO ΣΠΟΥΔΩΝ | ΜΑΘΗΜΑ | ΕΞΕΤΑΣΤΗΣ |
ΤΡΙΤΗ 22 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ | ||||
Α, Β, Γ, Δ12 | 08:00-09:40 | 2ο ΣΤΑΤ + ΟΙΚ | Πιθανότητες ΙΙ | Μ. Ζαζάνης - Ι. Παπαγεωργίου |
Χ, Υ1 | 08:00-09:40 | 4ο Μ&Ε + ΟΔΕ | Ηλεκτρονική Επικοινωνία | Α. Τσιαούσης - Α. Ευαγγελάτος |
Δ22, Δ23, Δ24 | 08:00-09:40 | 8ο ΟΔΕ + ΠΛΗΡ | Ελεγκτική | Κ. Καραμάνης |
Α21 | 08:40-10:20 | 6ο ΔΕΤ | Διοίκηση Ανθρωπίνων Πόρων στην Ψηφιακή Εποχή | Ι. Νικολάου |
Α23, Α24, Α25, Α31, Α32 | 08:40-10:20 | 4ο ΛΟΧΡΗ + Μ&Ε + ΔΕΤ + ΔΕΟΣ | Αγορές Χρήματος και Κεφαλαίου | Σ. Σπύρου |
Αμφ.Δεριγνύ, Α, Β, Γ, Δο, Δ12 | 11:20-13:00 | 2ο ΠΛΗΡ + 6ο ΟΔΕ + ΟΙΚ + ΣΤΑΤ | Προγραμματισμός Η/Υ με Java | Β. Σύρης - Χ. Κούτσικας |
Χ, Υ1, Δ22, Δ23, Δ24 | 11:20-13:00 | 8ο ΟΙΚ + ΠΛΗΡ + ΟΔΕ + ΔΕΟΣ | Εφαρμοσμένη Βιομηχανική Οργάνωση | Φ. Αντωνίου |
Α21, Α22, Α23, Α24 | 12:00-13:40 | 6ο ΛΟΧΡΗ | Διοικητική Λογιστική | Α. Μπάλλας |
Α31, Α32 | 12:00-13:40 | 8ο ΣΤΑΤ | Στατιστικές Μέθοδοι για το Περιβάλλον και την Οικολογία | Π. Μπεσμπέας |
Αμφ.Δεριγνύ, Δο, Δ12, Δ22, Δ23, Δ24 | 14:40-16:20 | 8ο ΛΟΧΡΗ (Α-Ω) + ΔΕΤ + ΠΛΗΡ + ΟΔΕ | Χρηματοοικονομική Ανάλυση και Αποτίμηση Επιχειρήσεων | Α. Παπαδάκη |
Α, Β, Γ, Χ, Υ1 | 14:40-16:20 | ΕΕ ΟΔΕ + ΠΛΗΡ + ΔΕΤ | Διάρθρωση και Προβλήματα της Ελληνικής Οικονομίας | Γ. Βάμβουκας |
Α21, Α23, Α24, Α25 | 15:20-17:00 | 6ο ΔΕΟΣ | Μακροοικονομική ΙΙΙ | Γ. Οικονομίδης |
Α31 | 15:20-17:00 | 8ο ΠΛΗΡ + ΣΤΑΤ + ΟΔΕ | Ειδικά Θέματα Διακριτών Μαθηματικών | Π. Κατερίνης |
Δο | 17:00-18:40 | 8ο Μ&Ε + 6ο ΟΔΕ | Ηγεσία και Ανάπτυξη Προσωπικών Δεξιοτήτων | Λ. Παναγιωτοπούλου |
Α22 | 19:20-21:00 | 6ο ΟΙΚ + ΕΕ ΟΔΕ + ΠΛΗΡ | Θεωρία Βιομηχανικής Οργάνωσης | Ν. Βέττας |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΕΞΑΜΗΝO ΣΠΟΥΔΩΝ | ΜΑΘΗΜΑ | ΕΞΕΤΑΣΤΗΣ |
ΤΕΤΑΡΤΗ 23 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ | ||||
Α, Χ, Δ12, Υ1 | 08:00-09:40 | 2ο ΔΕΟΣ | Μακροοικονομική Ι | Π. Κωνσταντίνου |
Δο, Δ22, Δ23, Δ24 | 08:00-09:40 | 4ο ΔΕΤ + 6ο ΠΛΗΡ + ΟΙΚ + ΟΔΕ | Μαθηματικός Προγραμματισμός | Γ. Μούρτος |
Α22, Α23, Α24, Α25 | 08:40-10:20 | 6ο Μ&Ε + ΔΕΤ | Επιχειρησιακή Στρατηγική και Στρατηγικό Μάρκετινγκ | Β. Σταθακόπουλος - Δ. Μανωλόπουλος |
Α47, Α48 | 08:40-10:20 | 8ο ΟΔΕ | Τεχνολογία Επιχειρηματικού Επανασχεδιασμού και Πληροφοριακά Συστήματα | Δ. Καρδαράς |
Αμφ.Δεριγνύ, Α, Β, Γ, Χ, Δο, Δ12 | 11:20-13:00 | 4ο ΟΙΚ + ΣΤΑΤ + ΠΛΗΡ | Μακροοικονομική Θεωρία ΙΙ | Γ. Αλογοσκούφης |
Δ22, Δ23, Δ24 | 11:20-13:00 | 2ο ΔΕΤ + 6ο ΟΔΕ + ΣΤΑΤ + Μ&Ε | Προγραμματισμός Ι | Γ. Λεκάκος |
Α21, Α22, Α23, Α24, Α25, Α31, Α32 | 12:00-13:40 | 2ο ΛΟΧΡΗ | Αρχές Διοίκησης Επιχειρήσεων | Ε. Γαλανάκη |
Α44, Α47, Α48 | 12:00-13:40 | 8ο Μ&Ε + ΟΙΚ | Σχεδιασμός και Ανάλυση Προωθητικών Ενεργειών | Π. Αργουσλίδης |
Αμφ.Δεριγνύ, Δο, Δ12, Δ22, Δ23, Δ24 | 14:40-16:20 | 4ο ΔΕΟΣ | Μικροοικονομική ΙΙΙ | Κ. Ρουμανιάς |
Β, Γ, Χ | 14:40-16:20 | 2ο Μ&Ε + ΠΛΗΡ | Οργανωσιακή Συμπεριφορά | Ε. Νικάνδρου |
Υ1 | 14:40-16:20 | 8ο ΠΛΗΡ + ΟΔΕ | Αρχιτεκτονική Υπολογιστών | Σ. Βούλγαρης |
Α21, Α22 | 15:20-17:00 | 8ο ΟΔΕ | Διεθνής Χρηματοδοτική | Γ. Κουρέτας |
Α31, Α32, Α44 | 15:20-17:00 | 6ο ΔΕΤ + ΟΙΚ + ΟΔΕ | Θέματα Επιχειρησιακής Ερευνας και Συστημάτων Αποφάσεων | Α. Νικολοπούλου |
Α47, Α48 | 15:20-17:00 | 8ο ΟΙΚ + ΟΔΕ + ΔΕΟΣ + ΠΛΗΡ | Περιφερειακή & Αστική Οικονομική | Σ. Σπυρέλλης |
Αμφ.Δεριγνύ, Δ12, Α, Β, Γ, Δο, Δ24 | 18:00-19:40 | 6ο ΟΔΕ | Αγγλική Γλώσσα VI – Επιχειρησιακή Ορολογία | Φ. Καραμητρόγλου |
X | 18:00-19:40 | 6ο Μ&Ε | Αγγλική Γλώσσα VI – Επιχειρησιακή Ορολογία | Φ. Καραμητρόγλου |
Α | 18:00-19:40 | 6ο ΟΔΕ + 6ο Μ&Ε + 6ο ΟΙΚ + 6ο ΔΕΟΣ + 6ο ΣΤΑΤ + 6ο ΠΛΗΡ + 6ο ΔΕΤ | Γαλλική Γλώσσα VI– Επιχειρησιακή Ορολογία | Γ. Βομπίρη |
Α | 18:00-19:40 | 6ο ΟΔΕ + 6ο Μ&Ε + 6ο ΟΙΚ + 6ο ΔΕΟΣ + 6ο ΣΤΑΤ + 6ο ΠΛΗΡ + 6ο ΔΕΤ | Γερμανική Γλώσσα VI– Επιχειρησιακή Ορολογία | Ι. Ζήκου |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΕΞΑΜΗΝO ΣΠΟΥΔΩΝ | ΜΑΘΗΜΑ | ΕΞΕΤΑΣΤΗΣ |
ΠΕΜΠΤΗ 24 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ | ||||
Α, Β, Γ, Χ, Δο, Δ12 | 08:00-09:40 | 6ο ΟΔΕ + ΣΤΑΤ + ΠΛΗΡ | Επιχειρησιακή Πολιτική και Στρατηγική | Β. Παπαδάκης - Ι. Θάνος |
Δ22, Δ23, Δ24 | 08:00-09:40 | 6ο ΛΟΧΡΗ | Χρηματοοικονομική Λογιστική ΙΙΙ | Δ. Χέβας |
Α21, Α22, Α23, Α24, Α25, Α31, Α32, Α44, Α47, Α48 | 08:40-10:20 | 4ο ΠΛΗΡ + ΟΙΚ + ΟΔΕ | Βάσεις Δεδομένων | Β. Βασσάλος |
Αμφ.Δεριγνύ | 10:40-12:20 | 8ο Μ&Ε | Ψηφιακό Περιεχόμενο και Πολυκαναλικό Μάρκετινγκ | Ν. Κυρέζης |
Α, Δο, Δ12, Δ22, Δ23, Δ24 | 11:20-13:00 | 2ο ΠΛΗΡ | Πιθανότητες | Σ. Τουμπής |
Γ | 11:20-13:00 | 8ο ΔΕΟΣ | Χρηματοοικονομική Οικονομετρία | Α. Ντέμος |
Α21, Α22, Α23, Α24, Α25 | 12:00-13:40 | 8ο ΟΔΕ | Διοίκηση Διεθνών Επιχειρήσεων | Δ. Μανωλόπουλος |
Α31, Α32, Α44, Α47 | 12:00-13:40 | 3ο ΣΤΑΤ + 4ο ΣΤΑΤ + ΟΔΕ | Εκτιμητική - Έλεγχοι Υποθέσεων | Σ. Ψαράκης - Χ. Παυλόπουλος |
Α48 | 12:00-13:40 | 6ο ΔΕΤ | Ανάπτυξη αξιόπιστου και ασφαλούς λογισμικού | Δ. Μητρόπουλος |
Αμφ.Δεριγνύ, Α, Δο, Δ12, Δ22, Δ23, Δ24 | 14:40-16:20 | 4ο ΟΔΕ (Α-Ω) + 4ο Μ&Ε (Α-Ω) + ΣΤΑΤ | Χρηματοδοτική Διοίκηση Ι | Κ. Κασιμάτης - Α. Δράκος |
Β | 14:40-16:20 | 8ο ΔΕΤ | Οργανωσιακή Θεωρία | Ι. Σπανός |
Γ | 14:40-16:20 | 8ο ΠΛΗΡ | Ειδικά Θέματα Πληροφοριακών Συστημάτων & Βάσεων Δεδομένων | Β. Βασσάλος |
Α21, Α22, Α23, Α24, Α25 | 15:20-17:00 | 8ο ΛΟΧΡΗ + ΟΔΕ | Συστήματα Ελέγχου της Διοίκησης | Π. Χρονόπουλος |
Η/Υ 1, 2, 3 | 17:00-18:40 | 2ο ΟΔΕ + ΟΙΚ | Στοιχεία Υπολογιστικών & Πληροφοριακών Συστημάτων | Δ. Καρδαράς |
Αμφ.Δεριγνύ, Α, Χ, Υ1, Δο, Δ12 | 18:00-19:40 | 2ο ΟΙΚ | Στατιστική ΙΙ | Σ. Αρβανίτης |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΕΞΑΜΗΝO ΣΠΟΥΔΩΝ | ΜΑΘΗΜΑ | ΕΞΕΤΑΣΤΗΣ |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 25 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ | ||||
Αμφ.Δεριγνύ, Δο, Δ12 | 08:00-09:40 | 6ο ΛΟΧΡΗ | Κεφαλαιοαγορές και Νομισματική Πολιτική | Κ. Δράκος |
Α, Β, Γ, Χ | 08:00-09:40 | 2ο Μ&Ε + ΔΕΤ + ΟΙΚ + ΠΛΗΡ + ΔΕΟΣ | Συμπεριφορά Καταναλωτή | Φ. Κοκκινάκη |
Δ22, Δ23, Δ24 | 08:00-09:40 | 6ο ΠΛΗΡ + 6ο ΟΔΕ + ΣΤΑΤ | Σχεδιασμός Βάσεων Δεδομένων | Ι. Κωτίδης |
Α21, Α23, Α24, Α25, Α31, Α32 | 08:40-10:20 | 4ο ΔΕΤ | Χρηματοοικονομική Διοίκηση | Α. Ρεφενές |
ΗΥ 1, 2 | 08:40-10:20 | 6ο ΔΕΟΣ | Οικονομετρικές Εφαρμογές | Ι. Μπίλιας |
Αμφ.Δεριγνύ, Δο, Δ12 | 11:20-13:00 | 6ο ΔΕΤ + Μ&Ε + ΠΛΗΡ + ΟΙΚ + ΣΤΑΤ | Διοίκηση Παραγωγής και Υπηρεσιών | Α. Νικολοπούλου |
Α, Β, Χ | 11:20-13:00 | 8ο ΟΔΕ + ΔΕΟΣ | Επιχειρηματικότητα | Α. Ιωαννίδης |
Δ22, Δ23, Δ24 | 11:20-13:00 | 2ο ΔΕΟΣ + ΟΔΕ | Πολιτική της Ευρωπαϊκής Ενοποίησης | Σ. Μπλαβούκος |
Α21, Α22, Α23 | 12:00-13:40 | 8ο ΠΛΗΡ + ΣΤΑΤ + ΟΙΚ + ΟΔΕ | Συστήματα Ανάκτησης Πληροφοριών | Α. Κυριακοπούλου |
Α31, Α32 | 12:00-13:40 | 4ο ΟΙΚ + ΔΕΟΣ | Μαρξιστική Οικονομική ΙΙ | Ι. Κατσελίδης |
Αμφ.Δεριγνύ, Δο, Δ22, Δ23, Δ24 | 14:40-16:20 | 4ο ΔΕΟΣ + 8ο ΛΟΧΡΗ + ΠΛΗΡ + ΟΙΚ + Μ&Ε | Ευρωπαϊκό Δίκαιο | Α. Πλιάκος |
Α, Χ, Υ1, Δ12 | 14:40-16:20 | 6ο ΟΙΚ | Χρήμα και Τραπεζική | Ι. Δενδραμής |
Α21, Α22 | 15:20-17:00 | 6ο ΣΤΑΤ + ΟΔΕ + ΟΙΚ | Πολυμεταβλητή Στατιστική Ανάλυση | Δ. Καρλής |
Α24, Α25 | 15:20-17:00 | EE ΟΔΕ + Μ&Ε | Κοινωνική Επιχειρηματικότητα | Α. Λαμπάκη |
Α31, Α32 | 15:20-17:00 | 8ο Μ&Ε | Διοίκηση Σχέσεων Πελατών | Γ. Παινέσης |
Αμφ.Δεριγνύ, Χ, Υ1 | 18:00-19:40 | 4ο ΛΟΧΡΗ (Α-Λ) + ΠΛΗΡ | Χρηματοοικονομική Λογιστική ΙΙ | Δ. Χέβας |
Α, Β, Δο | 18:00-19:40 | 4ο ΛΟΧΡΗ (Μ-Ω) + ΠΛΗΡ | Χρηματοοικονομική Λογιστική ΙΙ | Χ. Τζόβας |
Δ12 | 18:00-19:40 | 8ο ΔΕΟΣ + 8ο ΟΙΚ | Θεωρία και Πολιτική Διεθνούς Εμπορίου | Π. Χατζηπαναγιώτου |
Δ22, Δ23, Δ24 | 18:00-19:40 | 6ο ΟΔΕ + ΔΕΟΣ | Διαχείριση Κινδύνου | Κ. Κασιμάτης |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΕΞΑΜΗΝO ΣΠΟΥΔΩΝ | ΜΑΘΗΜΑ | ΕΞΕΤΑΣΤΗΣ |
ΔΕΥΤΕΡΑ 28 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ | ||||
Α, Β, Γ | 08:00-09:40 | 8ο ΛΟΧΡΗ | Θεωρία Χρηματοοικονομικών Αποφάσεων | Α. Τσεκρέκος |
Χ, Δο | 08:00-09:40 | 8ο ΔΕΟΣ | Δίκαιο Ανταγωνισμού και Εποπτείας Αγορών της Ε.Ε. | Γ. Καρύδης |
Δ12 | 08:00-09:40 | 6ο ΠΛΗΡ + 6ο ΣΤΑΤ + 6ο ΔΕΤ | Αγγλική Γλώσσα VI – Επιχειρησιακή Ορολογία | Ε. Μπάλιου |
Δ22, Δ23, Δ24 | 08:00-09:40 | 6ο ΟΔΕ | Διοίκηση Εφοδιαστικής Αλυσίδας | Π. Μανιάτης |
Α21, Α22, Α23, Α24, Α25, Α31 | 08:40-10:20 | 4ο ΣΤΑΤ + 5ο ΣΤΑΤ + ΠΛΗΡ | Γραμμικά Μοντέλα | Α. Κωστάκη - Ξ. Πεντελή |
Αμφ.Δεριγνύ, Α | 11:20-13:00 | 4ο ΠΛΗΡ + ΟΔΕ + ΟΙΚ + ΔΕΤ | Λειτουργικά Συστήματα | Γ. Ξυλωμένος |
Χ, Υ1, Δο, Δ12 | 11:20-13:00 | 8ο Μ&Ε + 8ο ΟΔΕ + ΠΛΗΡ + ΟΙΚ + ΔΕΟΣ | Διεθνές Μάρκετινγκ | Μ. Κυριάκου |
Η/Υ 1, 2, 3 | 11:20-13:00 | 2ο ΣΤΑΤ (Α-Λ) + ΟΔΕ | Εισαγωγή στις Πιθανότητες και Στατιστική με R | Δ. Καρλής - Ξ. Πεντελή |
Α22, Α23, Α24, Α25, Α31, Α32 | 12:00-13:40 | 6ο ΛΟΧΡΗ + 6ο ΟΙΚ + 6ο ΔΕOΣ | Αγγλική Γλώσσα VI – Επιχειρησιακή Ορολογία | Κ. Καραγκούνη |
A | 14:40-16:20 | 8ο ΛΟΧΡΗ | Εσωτερικός Έλεγχος | Ε. Δεμοιράκος |
Β, Γ, Χ, Δο, Δ12 | 14:40-16:20 | 4ο ΟΙΚ | Μεθοδολογία Οικονομικής Επιστήμης | Ι. Κατσελίδης |
Δ23, Δ24 | 14:40-16:20 | 8ο ΠΛΗΡ | Τεχνολογίες και Προγραμματισμός Εφαρμογών στον Ιστό | Γ. Στεργιόπουλος |
Η/Υ 1, 2, 3 | 14:40-16:20 | 2ο ΣΤΑΤ (Μ-Ω) + ΟΔΕ | Εισαγωγή στις Πιθανότητες και Στατιστική με R | Δ. Καρλής - Ξ. Πεντελή |
Α21, Α22, Α23 | 15:20-17:00 | 6ο Μ&Ε + 6ο ΟΔΕ + ΟΙΚ | Τιμολογιακή Στρατηγική | Κ. Ήντουνας |
Α44, Α47, Α48 | 15:20-17:00 | 6ο ΔΕΤ + ΟΙΚ + ΠΛΗΡ + Μ&Ε | Ανάλυση και Μοντελοποίηση Διαδικασιών και Συστημάτων | Α. Πουλυμενάκου |
Αμφ.Δερινγύ, Α, Β, Γ | 18:00-19:40 | 2ο ΟΔΕ (Α-Λ) + ΠΛΗΡ | Μακροοικονομική Θεωρία και Πολιτική | Γ. Βάμβουκας |
Δο, Δ22, Δ23, Δ24 | 18:00-19:40 | 2ο ΟΔΕ (Μ-Ω) + ΠΛΗΡ | Μακροοικονομική Θεωρία και Πολιτική | Δ. Δημητρίου |
Δ12 | 18:00-19:40 | 8ο ΟΙΚ + ΟΔΕ + ΠΛΗΡ | Θεωρία Οικονομικής Μεγέθυνσης | Τ. Κολλίντζας |
Υ1 | 18:00-19:40 | 6ο ΠΛΗΡ | Υπολογισιμότητα & Πολυπλοκότητα | Ε. Φουστούκου |
Α21, Α22, Α23, Α24, Α25, Α31, Α32 | 18:40-20:20 | 2ο ΛΟΧΡΗ | Χρηματοοικονομική Διοίκηση | Α. Επίσκοπος |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΕΞΑΜΗΝO ΣΠΟΥΔΩΝ | ΜΑΘΗΜΑ | ΕΞΕΤΑΣΤΗΣ |
ΤΡΙΤΗ 29 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ | ||||
Δ23, Δ24 | 08:00-09:40 | 8ο ΟΙΚ + 8ο ΟΔΕ + 8ο Μ&Ε + 8ο ΠΛΗΡ + 8ο ΛΟΧΡΗ + 8ο ΔΕΟΣ + 8ο ΔΕΤ + 8ο ΣΤΑΤ | Πρακτική Άσκηση στη Διδασκαλία ΙΙ | Β. Μπρίνια |
Α21, Α22, Α23, Α24 | 10:20-12:00 | 2ο Μ&Ε + ΟΙΚ + ΠΛΗΡ + ΔΕΤ | Εισαγωγή στην Επικοινωνία | Ε. Αποσπόρη - Δ. Λυμπερόπουλος - Α. Ευαγγελάτος |
Α25, Α31, Α32, Α44 | 10:20-12:00 | 6ο ΠΛΗΡ + ΟΔΕ + ΟΙΚ | Εννοιολογική Μοντελοποίηση Συστημάτων | Β. Ντρίτσου |
Α48 | 10:20-12:00 | 8ο ΟΙΚ | Θέματα Δυναμικής Οικονομικής | Ε. Διοικητόπουλος |
Αμφ.Δεριγνύ, Α, Β, Γ | 11:20-13:00 | 4ο ΟΔΕ | Μάρκετινγκ ΙΙ (Συμπεριφορά Καταναλωτή) | Γ. Σιώμκος - Μ. Ψιλούτσικου |
Δ12, Δο, Δ22, Δ23, Δ24 | 11:20-13:00 | 2ο ΔΕΤ | Λογιστική ΙΙ | Γ. Σιουγλέ |
Α21, Α22, Α23, Α24 | 13:40-15:20 | 4ο ΔΕΤ + ΟΙΚ + ΟΔΕ | Ανάλυση και Σχεδιασμός Πληροφοριακών Συστημάτων | Α. Πουλούδη |
Α31, Α32 | 13:40-15:20 | 8ο ΣΤΑΤ + ΟΔΕ | Ανάλυση Κατηγορικών Δεδομένων | Π. Παπασταμούλης |
Α48 | 13:40-15:20 | 6ο ΔΕΟΣ | Θέματα Διεθνούς Οικονομίας | Π. Κωνσταντίνου |
Αμφ.Δερινγύ, Δο, Δ12, Δ22 | 14:40-16:20 | 2ο ΟΙΚ + ΟΔΕ | Μαθηματικά για Οικονομολόγους ΙΙ | Ν. Φράγκος |
Α, Β, Γ, Χ | 14:40-16:20 | 4ο Μ&Ε + 6ο ΟΔΕ + 8ο ΟΔΕ | Διοίκηση Πωλήσεων | Β. Σταθακόπουλος |
Δ23, Δ24 | 14:40-16:20 | 8ο ΠΛΗΡ | Ασφάλεια Δικτύων | Ι. Μαριάς |
Α21, Α22, Α23 | 17:00-18:40 | 8ο ΔΕΟΣ + ΟΔΕ | Περιφερειακή Ανάπτυξη και Διαρθωτικές Πολιτικές της Ε.Ε. | Α. Χριστοφόρου |
Α25 | 17:00-18:40 | 6ο ΣΤΑΤ + ΔΕΟΣ + ΟΔΕ | Θεωρία Πιθανοτήτων | Μ. Ζαζάνης - Ν. Φράγκος |
Α31, Α32 | 17:00-18:40 | 8ο Μ&Ε | Θετική Οργανωσιακή Παιδεία | Ε. Νικάνδρου |
Α44, Α47, Α48 | 17:00-18:40 | 8ο ΟΔΕ | Δημόσιες Σχέσεις και Επιχειρησιακή Ηθική | Α. Ζαρκάδα |
Αμφ.Δεριγνύ, Β, Γ, Χ, Υ1, Δο, Δ12, Δ22, Δ23, Δ24 | 18:00-19:40 | 4ο ΟΙΚ +6ο ΛΟΧΡΗ + ΣΤΑΤ + ΠΛΗΡ | Μικροοικονομική Θεωρία ΙΙ | Θ. Παλυβός |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΕΞΑΜΗΝO ΣΠΟΥΔΩΝ | ΜΑΘΗΜΑ | ΕΞΕΤΑΣΤΗΣ |
ΤΕΤΑΡΤΗ 30 ΣΕΠΤΕΜΒΡΙΟΥ | ||||
Αμφ.Δεριγνύ, Β, Γ, Χ, Υ1, Δο, Δ12, Δ22, Δ23, Δ24 | 08:00-09:40 | 2ο ΟΔΕ (Α-Ω) + ΟΙΚ | Γενικές Αρχές Διοίκησης Επιχειρήσεων | Ε. Σαλαβού |
Α21, Α22, Α23, Α24 | 08:40-10:20 | 4ο ΔΕΟΣ + ΠΛΗΡ + ΟΔΕ | Διεθνείς Οργανισμοί | Δ. Μπουραντώνης |
Α31 | 08:40-10:20 | 6ο ΛΟΧΡΗ | Λογιστική Επιχειρήσεων Παροχής Υπηρεσιών | Γ. Σιουγλέ |
Αμφ.Δεριγνύ, Β, Χ, Υ1 | 11:20-13:00 | 2ο Μ&Ε | Ποσοτικές Μέθοδοι Ι | Δ. Στογιάννης |
Α, Γ, Δο, Δ12 | 11:20-13:00 | 4ο ΛΟΧΡΗ | Μακροοικονομική | Δ. Γεωργούτσος - Κ. Δράκος |
Α21, Α22, Α23 | 12:00-13:40 | 8ο ΟΔΕ + ΔΕΤ | Διοίκηση Απόδοσης | Α. Παπαλεξανδρής |
Α24, Α25 | 12:00-13:40 | 8ο ΟΙΚ | Χρονολογικές Σειρές και Προβλέψεις | Η. Τζαβαλής |
Α48 | 12:00-13:40 | 6ο ΔΕΤ + ΟΙΚ | Διοίκηση Ποιότητας | Ε. Σόντερκβιστ |
Η/Υ 1, 2, 3 | 13:40-15:20 | 2ο ΔΕΟΣ (Α-Λ) | Εφαρμογές Πληροφορικής | Ε. Βραχνός |
Α, Β, Γ, Δο, Δ12 | 14:40-16:20 | 6ο Μ&Ε + 6ο ΟΔΕ + ΟΙΚ | Πολιτική Προϊόντος | Π. Αργουσλίδης |
Δ22, Δ23, Δ24 | 14:40-16:20 | 6ο ΛΟΧΡΗ | Τίτλοι Σταθερού Εισοδήματος | Γ. Χαλαμανδάρης |
Α21, Α22, Α23, Α24, Α25, Α31 | 15:20-17:00 | 6ο ΟΙΚ + ΠΛΗΡ + ΟΔΕ | Δημόσια Οικονομική ΙΙ | Π. Κολιούση |
Η/Υ 1, 2, 3 | 17:00-18:40 | 2ο ΔΕΟΣ (Μ-Ω) | Εφαρμογές Πληροφορικής | Ε. Βραχνός |
Α, Γ, Δο, Δ12 | 18:00-19:40 | 2ο ΛΟΧΡΗ + ΔΕΟΣ + ΔΕΤ + Μ&Ε | Εμπορικό & Εταιρικό Δίκαιο | Α. Ρόκας |
Υ1 | 18:00-19:40 | 8ο Μ&Ε | Hλεκτρονικό Εμπόριο και Εφαρμογές Διαδικτύου | Δ. Δρόσος |
Δ23, Δ24 | 18:00-19:40 | 8ο ΠΛΗΡ + ΣΤΑΤ | Θεωρία Παιγνίων & Αποφάσεων | Ε. Μαρκάκης |
Α21, Α22, Α23, Α24, Α25 | 18:40-20:20 | 6ο ΟΔΕ + ΠΛΗΡ | Διοικητική Λογιστική | Σ. Κοέν |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΕΞΑΜΗΝO ΣΠΟΥΔΩΝ | ΜΑΘΗΜΑ | ΕΞΕΤΑΣΤΗΣ |
ΠΕΜΠΤΗ 1 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ | ||||
* |
| 8ο Μ&Ε | Επιχειρηματικότητα | Ε. Γαλανάκη - Α. Γκυπάλη |
Α, Β, Χ, Υ1 | 08:00-09:40 | 8ο ΟΔΕ + ΔΕΤ + ΔΕΟΣ + ΟΙΚ | Μάρκετινγκ Προϊόντων Υψηλής Τεχνολογίας | Χ. Πατσιούρας |
Δο, Δ12, Δ22, Δ23, Δ24 | 08:00-09:40 | 4ο ΠΛΗΡ + ΟΙΚ + ΟΔΕ | Αυτόματα & Πολυπλοκότητα | Ε. Φουστούκου |
Α21, Α22, Α23, Α24, Α25 | 08:40-10:20 | 8ο ΟΙΚ | Προχωρημένη Χρηματοοικονομική Λογιστική | Σ. Σπηλιώτη |
Α31, Α32 | 08:40-10:20 | 4ο ΣΤΑΤ + ΔΕΟΣ | Ανάλυση Χρονολογικών Σειρών | Α. Κορρέ |
Α, Β, Γ, Χ, Υ1, Δο | 11:20-13:00 | 2ο ΔΕΤ | Εισαγωγή στην Οικονομική Θεωρία | Β. Μπαγέρη |
Δ12, Δ22, Δ23, Δ24 | 11:20-13:00 | 2ο ΠΛΗΡ + ΟΙΚ + ΟΔΕ | Σχεδίαση Ψηφιακών Συστημάτων | Γ. Πολύζος |
Η/Υ 3 | 11:20-13:00 | 8ο ΛΟΧΡΗ + ΟΔΕ | Προχωρημένη Υπολογιστική Χρηματοοικονομική | Γ. Χαλαμανδάρης |
Α21, Α22, Α23, Α24, Α25, Α31, Α32, Α44, Α47 | 12:00-13:40 | 4ο ΟΔΕ (Μ-Ω) + ΠΛΗΡ + ΣΤΑΤ | Προχωρημένη Χρηματοοικονομική Λογιστική (Λογιστική ΙΙ) | Σ. Σπηλιώτη |
Αμφ.Δεριγνύ, Α, Χ, Υ1, Δο, Δ12 | 14:40-16:20 | 4ο ΟΔΕ (Α-Λ) + ΠΛΗΡ + ΣΤΑΤ | Προχωρημένη Χρηματοοικονομική Λογιστική (Λογιστική ΙΙ) | Ε. Δεδούλης |
Β, Γ | 14:40-16:20 | 8ο ΠΛΗΡ | Στοιχεία Δικαίου της Πληροφορίας | Ε. Βαγενά |
Δ23 | 14:40-16:20 | 6ο ΣΤΑΤ | Επίσημες Στατιστικές | Α. Λειβαδά |
Δ24 | 14:40-16:20 | 6ο ΔΕΤ + ΔΕΟΣ + ΟΙΚ | Ηλεκτρονικό Εμπόριο και Εφαρμογές Διαδικτύου | Κ. Πραματάρη |
Α21, Α23, Α24, Α25 | 15:20-17:00 | 4ο Μ&Ε + ΠΛΗΡ + ΣΤΑΤ + ΟΙΚ + ΔΕΟΣ | Διοίκηση Ανθρώπινου Δυναμικού | Μ. Βακόλα |
Α48 | 17:00-18:40 | 6ο ΠΛΗΡ + ΟΔΕ + ΟΙΚ + ΣΤΑΤ | Εφαρμοσμένη Αριθμητική Ανάλυση | Π. Βασσάλος |
Δ12, Δ22, Δ23, Δ24 | 18:00-19:40 | 2ο ΟΙΚ (Α-Λ) | Αρχές Χρηματοοικονομικής Λογιστικής | Δ. Γκίκας - Ο.Χ. Παυλοπούλου |
Αμφ.Δεριγνύ, Α, Β, Γ | 18:00-19:40 | 2ο ΟΙΚ (Μ-Ω) | Αρχές Χρηματοοικονομικής Λογιστικής | Δ. Γκίκας - Κ. Μιχαλοπούλου |
Δο | 18:00-19:40 | 6ο ΟΔΕ | Μεθοδολογίες Σχεδίασης και Ανάπτυξης Πληροφοριακών Συστημάτων | Ξ. Μαμάκου |
|
|
|
|
|
* Στο μάθημα «Επιχειρηματικότητα» δεν θα πραγματοποιηθούν γραπτές εξετάσεις καθώς στο μάθημα υπάρχει απαλλακτική εργασία. | ||||
|
|
|
|
|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΕΞΑΜΗΝO ΣΠΟΥΔΩΝ | ΜΑΘΗΜΑ | ΕΞΕΤΑΣΤΗΣ |
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ | ||||
Αμφ.Δεριγνύ, Δ22, Δ23, Δ24 | 08:00-09:40 | 8ο ΛΟΧΡΗ + ΣΤΑΤ | Διαχείριση Κινδύνων | Δ. Γεωργούτσος |
Α, Β, Γ, X, Δο, Δ12, Υ1 | 08:00-09:40 | 4ο ΔΕΟΣ + Μ&Ε | Διεθνής Οικονομική | Π. Καμμάς |
Α21 | 09:00-10:40 | 6ο ΔΕΤ + 6ο ΟΔΕ + ΟΙΚ | Διαχείριση Ψηφιακού Περιεχομένου και Επικοινωνία Ανθρώπου-Υπολογιστή | Γ. Λεκάκος |
Α22, Α23 | 09:00-10:40 | 8ο ΣΤΑΤ + ΔΕΟΣ + ΟΙΚ + ΟΔΕ | Μη Παραμετρική Στατιστική | Π. Παπασταμούλης |
Α25 | 09:00-10:40 | 8ο ΠΛΗΡ + ΟΔΕ + ΟΙΚ | Ανάπτυξη Εφαρμογών Πληροφοριακών Συστημάτων | Ι. Κωτίδης |
Αμφ.Δερινγύ, Δο, Δ12 | 11:20-13:00 | 4ο ΔΕΤ + ΔΕΟΣ | Διαχείριση Ανθρωπίνων Πόρων | Κ. Γεωργίου |
Α, Β, Γ | 11:20-13:00 | 6ο ΟΙΚ + ΔΕΟΣ | Χρηματοοικονομική των Επιχειρήσεων | Σ. Παγκράτης |
Χ, Υ1, Δ22, Δ23, Δ24 | 11:20-13:00 | 8ο Μ&Ε + ΟΙΚ + ΟΔΕ + ΠΛΗΡ + ΔΕΤ | Ποσοτικά Μοντέλα Μάρκετινγκ | Γ. Μπάλτας |
Α21, Α22, Α23 | 12:20-14:00 | 6ο ΣΤΑΤ + ΟΔΕ | Βιοστατιστική Ι | Ν. Δεμίρης |
Α48 | 12:20-14:00 | 8ο ΔΕΟΣ | Τεχνικές Μικροπροσομοίωσης για τις Κοινωνικές Επιστήμες | Χ. Λεβέντη |
Η/Υ 1, 2, 3 | 13:40-15:20 | 2ο Μ&Ε (Α-Λ) | Ποσοτικές Μέθοδοι Ι | Η. Μπαλαφούτης |
Αμφ.Δεριγνύ, Δο, Δ22, Δ23, Δ24 | 14:40-16:20 | 6ο ΟΔΕ + ΟΙΚ + ΔΕΟΣ | Διαχείριση Συγκρούσεων & Διαπραγματεύσεις | Η. Καπουτσής |
Α, Β, Γ, Χ | 14:40-16:20 | 4ο ΛΟΧΡΗ | Προχωρημένη Χρηματοοικονομική των Επιχειρήσεων | Γ. Λελεδάκης |
Δ12 | 14:40-16:20 | 6ο ΠΛΗΡ | Κατανεμημένα Συστήματα | Β. Καλογεράκη |
Η/Υ 1, 2, 3 | 17:00-18:40 | 2ο Μ&Ε (Μ-Ω) | Ποσοτικές Μέθοδοι Ι | Η. Μπαλαφούτης |
Αμφ.Δερινγύ, Δο, Δ12, Δ22, Δ23, Δ24 | 18:00-19:40 | 2ο ΔΕΟΣ + ΟΔΕ | Μαθηματικά ΙΙ | Α. Ξεπαπαδέας |
Α, Β | 18:00-19:40 | ΕΕ ΟΔΕ + 6ο ΛΟΧΡΗ + ΟΙΚ | Εργατικό Δίκαιο | Π. Μπουμπουχερόπουλος |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΕΞΑΜΗΝO ΣΠΟΥΔΩΝ | ΜΑΘΗΜΑ | ΕΞΕΤΑΣΤΗΣ |
ΔΕΥΤΕΡΑ 5 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ | ||||
Α, Δο, Δ12, Δ22, Δ23, Δ24 | 08:00-09:40 | 4ο ΟΔΕ (Μ-Ω) + ΟΙΚ | Εμπορικό Δίκαιο ΙΙ (Ρυθμίσεις Εμπορικών και Οικονομικών Συναλλαγών) | Α. Κουλορίδας |
Α21, Α22, Α23, Α24, Α25, Α31, Α32, Α44, Α47 | 08:00-09:40 | 4ο ΟΔΕ (Α-Λ) + ΟΙΚ | Εμπορικό Δίκαιο ΙΙ (Ρυθμίσεις Εμπορικών και Οικονομικών Συναλλαγών) | Χ. Ταρνανίδου |
Η/Υ 1, 2, 3 | 10:20-12:00 | 2ο Μ&Ε (Α-Λ) | Εισαγωγή στην Επικοινωνία | Μ. Μάγγου - Γ. Καλλιαμπέτσος |
Χ, Υ1 | 10:20-12:00 | 6ο ΔΕΤ + ΟΙΚ + ΣΤΑΤ | Διοίκηση Εφοδιαστικής Αλυσίδας | Κ. Ανδρουτσόπουλος |
Α48 | 10:20-12:00 | 8ο ΠΛΗΡ | Ανάλυση Επίδοσης Συστημάτων και Δικτύων | Ι. Κουτσόπουλος |
Α, Β, Γ | 11:20-13:00 | 2ο ΛΟΧΡΗ (Α-Λ) + ΟΔΕ | Εφαρμογές Στατιστικών Μεθόδων σε Επιχειρησιακά Προβλήματα | Π. Μπεσμπέας - Ε. Τσομπανάκη |
Δ22, Δ23, Δ24 | 11:20-13:00 | 2ο ΛΟΧΡΗ (Μ-Ω) + ΟΔΕ | Εφαρμογές Στατιστικών Μεθόδων σε Επιχειρησιακά Προβλήματα | Α. Λειβαδά - Μ. Αϋφαντή |
Α21, Α22, Α23 | 11:20-13:00 | 8ο ΟΙΚ | Ανάλυση Χρηματοοικονομικών Παραγώγων | Α. Δρούσια |
Η/Υ 1, 2, 3 | 13:40-15:20 | 2ο Μ&Ε (Μ-Ω) | Εισαγωγή στην Επικοινωνία | Μ. Μάγγου - Γ. Καλλιαμπέτσος |
Αμφ.Δερινγύ, Δ12, Δ22, Δ23, Δ24 | 14:40-16:20 | 4ο ΟΙΚ | Εισαγωγή στην Οικονομετρία | Κ. Φλώριος |
Β, Γ, Χ, Υ1 | 14:40-16:20 | 6ο ΟΔΕ + ΟΙΚ | Ειδικά Θέματα Χρηματοοικονομικής Λογιστικής (Λογιστική Εταιρειών) | Ε. Δεδούλης |
Α48 | 14:40-16:20 | 8ο ΣΤΑΤ | Αριθμητικές Μέθοδοι στη Στατιστική | Α. Γιαννακόπουλος |
Α21 | 16:00-17:40 | 8ο Μ&Ε + ΔΕΤ | Διαπραγματεύσεις | Φ. Κοκκινάκη - Δ. Λυμπερόπουλος |
Α, Β, Γ, Δ12 | 18:00-19:40 | 4ο ΠΛΗΡ + ΣΤΑΤ + ΔΕΟΣ + ΟΔΕ + ΟΙΚ + ΔΕΤ | Αλγόριθμοι | Α. Παπακωνσταντινοπούλου |
Χ | 18:00-19:40 | 6ο ΟΙΚ + ΠΛΗΡ | Οικονομετρία ΙΙ | Κ. Φλώριος |
Δ22, Δ23, Δ24 | 18:00-19:40 | 8ο ΛΟΧΡΗ | Ειδικά Θέματα Διαχείρισης Χαρτοφυλακίου | Ι. Σαμαντάς |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ | ΩΡΑ | ΕΞΑΜΗΝO ΣΠΟΥΔΩΝ | ΜΑΘΗΜΑ | ΕΞΕΤΑΣΤΗΣ |
ΤΡΙΤΗ 6 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ | ||||
Αμφ.Δεριγνύ, Α, Β, Δο, Δ12, Δ22, Δ23, Δ24 | 08:00-09:40 | 4ο ΔΕΟΣ | Οικονομετρία ΙΙ | Φ. Κουντούρη |
Χ | 08:00-09:40 | ΕΕ ΟΔΕ | Δίκαιο Ανταγωνισμού | Ε. Τρούλη |
Α21, Α22, Α23 | 08:40-10:20 | 6ο ΛΟΧΡΗ + ΔΕΟΣ | Ανάλυση Χρηματοοικονομικών Παραγώγων | Ε. Καβουσανός |
Αμφ.Δεριγνύ, Δο, Δ12, Δ22, Δ23, Δ24 | 11:20-13:00 | 2ο ΠΛΗΡ | Λογιστική | Λ. Δουκάκης |
Α, Β, Γ | 11:20-13:00 | 2ο ΔΕΟΣ | Στατιστική | Α. Ντέμος |
Χ, Υ | 11:20-13:00 | 2ο ΣΤΑΤ | Μαθηματικός Λογισμός ΙΙ | Α. Γιαννακόπουλος |
Α21, Α22, Α23 | 12:00-13:40 | 8ο ΛΟΧΡΗ + 6ο ΟΔΕ + ΟΙΚ | Φορολογική Λογιστική | Ν. Καραμπίνης |
Α31, Α32 | 12:00-13:40 | 6ο ΔΕΤ + ΟΔΕ + Μ&Ε | Σχεδιασμός και Ανάπτυξη Προϊόντων | Ε. Σόντερκβιστ |
Α, Β, Γ | 14:40-16:20 | 2ο ΔΕΤ + ΟΔΕ | Μαθηματικά ΙΙ | Ε. Κρητικός |
Χ, Υ1, Δο | 14:40-16:20 | 4ο ΣΤΑΤ | Μαθηματικές Μέθοδοι | Μ. Ζαζάνης |
Δ12, Δ22, Δ23, Δ24 | 14:40-16:20 | 6ο Μ&Ε + 8ο ΟΔΕ + ΟΙΚ | Δίκτυα Διανομής και Logistics | Χ. Τσανός |
Α21, Α22, Α23 | 15:20-17:00 | 6ο ΟΙΚ + 6ο ΔΕΟΣ | Οικονομική Ανάπτυξη | Θ. Παλυβός |
Α | 18:00-19:40 | 2ο ΛΟΧΡΗ + 2ο ΟΙΚ + 2ο ΟΔΕ + 2ο ΠΛΗΡ + 2ο Μ&Ε + 2ο ΔΕΟΣ + 2ο ΣΤΑΤ + 2ο ΔΕΤ | Αγγλική Γλώσσα ΙΙ – Βασικά Επιχειρησιακά Αγγλικά Μέρος Β | Ε. Μπάλιου |
Α | 18:00-19:40 | 2ο ΟΙΚ + 2ο ΟΔΕ + 2ο ΠΛΗΡ + 2ο Μ&Ε + 2ο ΔΕΟΣ + 2ο ΣΤΑΤ + 2ο ΔΕΤ | Γαλλική Γλώσσα ΙΙ– Βασικά Επιχειρησιακά Γαλλικά Μέρος Β | Γ. Βομπίρη |
Α | 18:00-19:40 | 2ο ΟΙΚ + 2ο ΟΔΕ + 2ο ΠΛΗΡ + 2ο Μ&Ε + 2ο ΔΕΟΣ + 2ο ΣΤΑΤ + 2ο ΔΕΤ | Γερμανική Γλώσσα ΙΙ– Βασικά Επιχειρησιακά Γερμανικά Μέρος Β | Ι. Ζήκου |
Δείτε ΕΔΩ όλα τα τελευταία Φοιτητικά Νέα.