Ορίστηκαν οι Κοσμήτορες και οι πρόεδροι των Τμημάτων στο Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής (ΟΛΑ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ)
Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής: Ορίστηκαν οι προσωρινοί Κοσμήτορες και οι πρόεδροι των τμημάτων στο Πανεπιστήμιο Δυτικής Αττικής - Αναπληρωτής Γενικός Διευθυντής του Πανεπιστημίου Δυτ. Αττικής ορίστηκε ο Δρ. Γεώργιος Παπαδόπουλος.
Οι προσωρινοί Κοσμήτορες και Πρόεδροι των Τμημάτων του Πανεπιστημίου Δυτικής Αττικής είναι οι εξής:
Α. ΣΧΟΛΗ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ:
ΚΟΣΜΗΤΟΡΑΣ: ΜΑΛΑΤΕΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΤΜΗΜΑΤΩΝ:
1. Τμ. Ηλεκτρολόγων και Ηλεκτρονικών Μηχανικών: Κυριάκης - Μπιτζάρος Ευστάθιος
2. Τμ. Μηχανικών Βιοϊατρικής: Κανδαράκης Ιωάννης
3. Τμ. Μηχανικών Βιομηχανικής Σχεδίασης και Παραγωγής: Αλαφοδήμος Κωνσταντίνος
4. Τμ. Μηχανικών Πληροφορικής και Υπολογιστών: Σγουροπούλου Κλειώ
5. Τμ. Μηχανικών Τοπογραφίας και Γεωπληροφορικής: Παγούνης Βασίλειος
6. Τμ. Μηχανολόγων Μηχανικών: Στεργίου Κωνσταντίνος
7. Τμ. Ναυπηγών Μηχανικών: Λιβανός Γεώργιος
8. Τμ. Πολιτικών Μηχανικών: Βαρελίδης Γεώργιος
Β. ΣΧΟΛΗ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΩΝ, ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΚΑΙ ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ:
ΚΟΣΜΗΤΟΡΑΣ: ΣΠΥΡΙΔΑΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΤΜΗΜΑΤΩΝ:
1. Τμ. Αρχειονομίας, Βιβλιοθηκονομίας και Συστημάτων Πληροφόρησης: Γιαννακόπουλος Γεώργιος
2. Τμ. Διοίκησης Επιχειρήσεων: Νταλιάνης Κλήμης
3. Τμ. Διοίκησης Τουρισμού: Λύτρας Περικλής
4. Τμ. Κοινωνικής Εργασίας: Μανιαδάκη Αικατερίνη
5. Τμ. Λογιστικής και Χρηματοοικονομικής: Γκούμας Σπυρίδων
6. Τμ. Αγωγής και Φροντίδας στην Πρώιμη Παιδική Ηλικία: Κάκουρος Ευθύμιος
Γ. ΣΧΟΛΗ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΤΕΧΝΩΝ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ:
ΚΟΣΜΗΤΟΡΑΣ: ΧΙΩΤΙΝΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΤΜΗΜΑΤΩΝ:
1. Τμ. Γραφιστικής και Οπτικής Επικοινωνίας: Παπαποστόλου Απόστολος
2. Τμ. Εσωτερικής Αρχιτεκτονικής: Τάτλα Ελένη
3. Τμ. Συντήρησης Αρχαιοτήτων και Έργων Τέχνης: Τσίλαγα Ευαγγελία-Μαρίνα
4. Τμ. Φωτογραφίας και Οπτικοακουστικών Τεχνών: Πρέσσας Χαράλαμπος
Δ. ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΥΓΕΙΑΣ ΚΑΙ ΠΡΟΝΟΙΑΣ:
ΚΟΣΜΗΤΟΡΑΣ: ΠΡΩΤΟΠΑΠΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΤΜΗΜΑΤΩΝ:
1. Τμ. Βιοϊατρικών Επιστημών: Τσόλκα Παναγιώτα
2. Τμ. Δημόσιας και Κοινοτικής Υγείας: Λάγιου Αρετή
3. Τμ. Εργοθεραπείας: Τζονιχακη Ιωάννα
4. Τμ. Μαιευτικής: θα καθοριστεί με νέα Απόφαση της Διοικούσας Επιτροπής.
5. Τμ. Νοσηλευτικής: Φασόη Γεωργία
6. Τμ. Φυσικοθεραπείας: Γραμματοπούλου Ειρήνη
Ε. ΣΧΟΛΗ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ:
ΚΟΣΜΗΤΟΡΑΣ: ΤΣΑΚΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΡΟΕΔΡΟΙ ΤΜΗΜΑΤΩΝ:
1. Τμ. Επιστήμης και Τεχνολογίας Τροφίμων: Σινάνογλου Βασιλεία
2. Τμ. Επιστημών Οίνου, Αμπέλου και Ποτών: Παρασκευόπουλος Ιωάννης